در حالی که هافبک آلمانی سابق رئال مادرید توانسته نظر سرمربی جدید یووه را جلب کند، هموطن او ممکن است فرصت بازی در بیانکونری برای سال دوم را از دست بدهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامی خدیرا به لطف عملکرد خوبی که در اردوی پیش فصل یوونتوس داشته، توانسته نظر سرمربی جدید تیم، مائوریتزیو ساری را جلب کند اما ماندن او با توجه به اضافه شدن دو هافبک جدید به بانوی پیر ممکن است منجر به اخراج هموطنش امره جان شود.

خدیرا تا یک هفته پیش در لیست بازیکنان مازاد یوونتوس قرار داشت و از تیم‌های آرسنال و ولورهمپتون به عنوان مشتریان اصلی او یاد می‌شد اما اکنون احتمال ماندن او بیش از احتمال انتقالش از این تیم به نظر می‌رسد و طبق اعلام شبکه اسپورت مدیاست ایتالیا، این اتفاق ممکن است برای امره جان تبعاتی به همراه داشته باشد.

ساری در یکی از مصاحبه‌های اخیرش صریحاً اعلام کرده بود که تیمش بیش از حد نیاز بازیکن دارد و نیاز است که تعدادی از آنها فروخته شوند و اکنون به نظر می‌رسد هافبک ۲۵ ساله‌ای که سال گذشته به عنوان بازیکن آزاد از لیورپول به بیانکونری پیوست یکی از افرادی است که تابستان امسال تورین را ترک می‌کند.

امره جان در تنها فصل حضورش در یوونتوس، ۳۷ بازی برای این تیم انجام داد، ۴ گل زد، یک پاس گل داد و با این تیم قهرمان سری A شد. گویا امره جان بدون مشتری هم نیست و به همین دلیل احتمال انتقالش از یووه زیاد است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.