دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بازی‌های لژیونرهای فوتبال کشورمان را از نزدیک زیر نظر خواهند گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال از شهریور ماه باید رقابت‌های خود را در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین آغاز کند که در این راستا کادرفنی تیم ملی در تلاش است تا آماده‌ترین بازیکنان را به اردوها فرابخواند.

براساس این گزارش، مارک ویلموتس به دستیارانش مأموریت داده است تا شرایط بازیکنان لژیونر تیم ملی را زیر نظر داشته باشند و از همین رو لوران اسپینوسی فردا شب در شهر نیس از نزدیک نظاره‌گر دیدار نیس مقابل آمیا خواهد بود تا بازی سامان قدوس را در هفته اول لوشامپیونه زیر نظر داشته باشد.

وحید هاشمیان هم قرار است هفته آینده راهی روسیه شود تا بازی سردار آزمون را از نزدیک تماشا کند. همچنین سعید عزت‌اللهی هم به روسیه و تیم روستوف بازگشته است که احتمالاً دستیار ایرانی ویلموتس وضعیت این بازیکن را هم از نزدیک بررسی خواهد کرد. هاشمیان در این سفر دیدار زنیت و اخمت گروژنی را نظاره خواهد کرد که ۲۶ مرداد ماه در سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود.

قرار است طی هفته‌ها و ماه‌های آینده، مربیان تیم ملی سایر بازیکنان در کشورهای مختلف را هم زیر نظر داشته باشند تا وضعیت تمام لژیونرها ارزیابی شود. با این حال گفتنی است که سردار آزمون و سامان قدوس دو بازیکنی هستند که در نخستین اردوی تیم ملی زیر نظر مارک ویلموتس به دلیل مصدومیت غایب بودند و کادرفنی جدید تیم ملی هنوز این دو بازیکن را به صورت کامل مورد ارزیابی قرار نداده است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )