هواداران تیم آبی‌پوش منطقه مرسی‌ساید قصد دارند با یک استقبال ویژه از مهاجم جدیدشان، به هواداران فوتبال در ایتالیا او طعنه بزنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ‌هواداران تیم فوتبال اورتون با جمع‌آوری مبلغی در حدود ۲ هزار یورو، قصد دارند بنری برای خوشامدگویی به مویسه کین تهیه کنند تا به شیوه‌ای خاص به بازیکن جدیدشان خوشامدگویی کنند.

کین که یکی از بااستعدادهای نسل جدید فوتبال ایتالیاست، تا الان سه بازی ملی برای آتزوری انجام داده و ۲ گل هم زده است. او فصل گذشته هم برای یوونتوس بازی‌های قابل قبولی انجام داد. با این حال با توجه به تعدد مهره‌های هجومی در ترکیب یوونتوس و تلاش این تیم برای خرید یک مهاجم نوک دیگر، بعید به نظر می‌رسید که فرصتی به کین ۱۹ ساله برسد و به همین دلیل بانوی پیر او را به اورتون فروخت.

مویسه کین فصل گذشته اما مورد بی‌مهرهی گروهی از هواداران ایتالیایی هم واقع شد، هوادارانی که در جریان پیروزی ۲ بر صفر یوونتوس مقابل کالیاری در سیسیلی او را با شعارهای نژادپرستانه‌شان آزار دادند.

اکنون هواداران اورتون قصد دارند با حرکتی جالبی حمایت‌شان را از بازیکن جدید خود اعلام کنند و به همین دلیل آنها می‌‌خواهند بنری تهیه کنند که روی آن شعاری با مضمون «ما یک خانواده هستیم و در مبارزه با نژادپرستی متحد هستیم» درج خواهد شد و آن را در اولین بازی خانگی آبی‌پوشان مرسی‌ساید در فصل جدید لیگ برتر به نمایش درخواهند آورد. این بازی ۹ روز دیگر مقابل واتفورد برگزار خواهد شد.

نکته جالب درباره اقدام هواداران اورتون این بوده که با وجود برنامه اولیه آنها برای جمع آوری یک هزار پوند، اکنون دو هزار و ۱۰۷ پوند برای تهیه بنر خوشامدگویی کین جمع‌آوری شده است.

مویسه کین در هفته جاری با قراردادی ۳۰ میلیون یورویی از یوونتوس به اورتون پیوست.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.