سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها می‌گوید نظرش درباره گرث بیل تغییری نکرده و این بازیکن همچنان در لیست فروشش است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان که شاگردانش صبح امروز (چهارشنبه) در چارچوب تورنمنت دوستانه جام قهرمانان بین‌المللی در ورزشگاه فِداِکس فیلد واقع در ایالت مریلند آمریکا پس از تساوی ۲ بر ۲ مقابل آرسنال، در ضربات پنالتی به برتری ۳ بر ۲ دست یافتند، پس از این بازی درباره آینده مبهم بال ولزی‌اش که گل اول رئالی‌ها را در دقیقه ۵۶ به ثمر رساند، گفت: گرث بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و برای او خوشحال هستم. گرث در حال حاضر کنار ما است و به کارش ادامه خواهد داد.

وی افزود: ما با وجود ۱۰ نفره بودن و یک بازیکن کمتر نسبت به آرسنال - در نتیجه اخراج ناچو در دقیقه ۹ - عالی بازی کردیم و حتی وقتی آنها هم ۱۰ نفره شدند – در نتیجه اخراج پاپاستاتوپولوس در دقیقه ۴۰ - بهتر هم بازی کردیم. نمی‌دانم که چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد، بیل یک روز می‌خواهد بازی کند و روز دیگر نه!

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها که پیش از این گفته بود بیل می‌تواند این تابستان رئال مادرید را ترک کند، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: من با گرث صحبت نکرده‌ام. او به صورت عادی تمرین کرده بود و به همین خاطر بازی کرد. به هر حال چیزی تغییر نکرده و شما می‌دانید وضعیت به چه صورت است.

زیرو همچنین درباره وضعیت زننده گل دوم تیمش در این بازی که به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو جای خود را در دقیقه ۶۵ به وینیسیوس جونیور داد، خاطرنشان کرد: امیدوارم مصدومیت آسنسیو جدی نباشد، اما او مستقیم راهی بیمارستان شد. به نظر اما مارکو دچار مصدومیت بدی شده است.

وی در بخش پایانی صحبت‌هایش ضمن تمجید از مدافع برزیلی‌اش که در هر دو گل رئال نقش داشت، یادآور شد: مارسلو به خوبی در جریان بازی بود. او بازیکنی استثنایی است و حفظش خواهیم کرد. نظر من درباره مارسلو تغییری نکرده است. ما همچنین از عملکرد ادن اِزار و دیگر بازیکنان هم راضی هستیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.