مدیربرنامه‌های بال ولزی تیم رئال مادرید جهت انتقال این بازیکن برای مسئولان باشگاه شرط گذاشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس اسپانیا، جاناتان بارنت مدیر برنامه‌های گرث بیل می‌گوید که این بازیکن ولزی تحت هر شرایطی حاضر به ترک سانتیاگو برنابئو نخواهد بود.

زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید دو روز پیش صریحاً اعلام کرد که دیگر در تیمش روی بیل حساب نمی‌کند و هرچه زودتر تکلیف انتقال این بازیکن ولزی مشخص شود، بهتر است.

بارنت که روز گذشته از زیدان به خاطر اظهاراتش درباره رفتن بیل انتقاد کرده بود، این بار در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای اسپورتس در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است بیل به صورت قرضی رئال مادرید را ترک کند، اظهار داشت: هیچ توافق قابل توجهی برای انتقال گرث صورت نگرفته است. گرث یکی از بهترین بازیکنان دنیا است. من می‌توانم تضمین کنم که او به عنوان بازیکن قرضی به هیچ باشگاهی نخواهد رفت.

اخیراً گزارش‌هایی در رسانه‌های اروپایی از جمله نشریه تلگراف منتشر شده مبنی بر اینکه دو باشگاه جیانگسو و بیجینگ گوان مشتری بیل هستند و به او پیشنهاد حقوقی نجومی تا یک میلیون یورو در هفته‌ داده‌اند. اما این دو باشگاه یک مشکل بزرگ دارند و آن پرداخت رقم انتقال بیل به رئال مادرید است که ظاهراً هیچ یک از این دو باشگاه آمادگی پرداخت رقم درخواستی تیم مادریدی را ندارند. علاوه بر این با توجه به نزدیک بودن پایان بازه نقل و انتقالات در چین (۸ روز دیگر) فرصت دو باشگاه برای حصول توافق بسیار محدود است.

پیش از این از تیم‌هایی مانند منچستریونایتد، اینتر و تاتنهام به عنوان مشتریان اروپایی این بازیکن ولزی که سال ۲۰۱۳ به کهکشانی‌ها پیوست یاد می‌شد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.