سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن از برطرف کردن مشکل ۳ بازیکن سرباز تیم فوتبال این باشگاه خبر داد و گفت: پهلوان از فردا در تمرینات حاضر شده و اسماعیلی‌فر و مهدی‌پور نیر تا آخر هفته به تمرینات تیم اضافه می‌شوند.

احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، شایعه درخواست منصوریان برای جذب شایان مصلح را تکذیب کرد و اظهار داشت: درخواست باشگاه ذوب‌آهن برای جذب شایان مصلح صحت ندارد و منصوریان تا این لحظه هیچ درخواستی برای جذب این بازیکن به ما ارائه نداده است.

وی درباره آخرین وضعیت بازیکنان سرباز ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: احسان پهلوان شب گذشته به اصفهان بازگشته و از فردا در تمرینات تیم حاضر خواهد شد. مشکل اسماعیلی‌فر و مهدی‌پور نیز با تلاش‌ها و همکاری‌های صورت گرفته رفع شده و تا آخر هفته به تیم اضافه می‌شوند.

لغو دیدار دوستانه ماشین‌سازی مقابل ذوب‌آهن/ شاگردان خطیبی با فولاد بازی می‌کنند البته نه در جام شهدا!نقشه‌های مربی شیلیایی در آستانه دیدار برابر ذوب‌آهن/ الاتحاد با آرایش ۳-۳-۴ مقابل نماینده ایرانخلعتبری: ذوب‌آهن تیم روزهای سخت است/ امیدوارم زمان بازگشتم کمتر از ۲ ماه دیگر باشدسخنگوی باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به بودجه‌ سال آینده باشگاه ذوب‌آهن گفت: بودجه ما برای سال آینده ۲۵ میلیارد تومان نیست، بلکه این رقم کمکی است که کارخانه ذوب‌آهن به بودجه باشگاه انجام می‌دهد و باید بتوانیم مابقی بودجه را از طریق راهکارهای مختلفی مانند اسپانسر و موارد تبلیغاتی و تلاش‌های که مدیریت باید انجام دهد، تأمین کرده و ان‌شاءالله ظرفیتی که برای بودجه مشخص کرده‌ایم تا پایان سال تحقق یابد.

جمشیدی درباره تعداد تیم‌ها و رشته‌هایی که باشگاه ذوب‌آهن در فصل آینده روانه مسابقات خواهد کرد، افزود: هیئت مدیره باشگاه روز شنبه هفته آینده تشکیل جلسه داده و درباره تیم‌های باشگاه تصمیم‌گیری می‌کند و عصر همان روز نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.