یکی از روزنامه‌های چاپ کاتالونیا مدعی شده که باشگاه رئال مادرید برای جذب مهاجم برزیلی پاریسی‌ها به آنها پیشنهاد معاوضه بازیکن داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه موندودپورتیوو نوشته است که باشگاه رئال مادرید قصد دارد با بارسلونا برای جذب نیمار وارد رقابت شود و به همین منظور به پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد معاوضه این بازیکن برزیلی و گرث بیل به علاوه پرداخت ۹۰ میلیون یورو به تیم فرانسوی را مطرح کرده است.

با اینکه بارسلونا مشتری اصلی نیمار است، اما باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به سبب اختلافات کهنه‌ای که با این تیم اسپانیایی دارد، ترجیح می‌دهد بازیکن خود را به دیگر مشتریان او بدهد.

با این حال به نظر نمی‌رسد که پیشنهاد رئال مادرید بتواند قهرمان فرانسه را برای فروش نیمار متقاعد کند، چرا که این باشگاه تأکید کرده نمی‌خواهد در فروش بازیکنی که برای جذب او ۲۲۲ میلیون یورو هزینه کرد، متحمل ضرر هنگفتی شود.

ادعای موندودپورتیوو در حالی مطرح شده است که اصلی‌ترین هدف رئال مادرید در پنجره نقل‌وانتقالات خرید پل پوگبا از منچستریونایتد است و تا الان حاضر نشده ۲۰۰ میلیون یوروی مدنظر شیاطین سرخ را بپردازد. علاو بر این، با توجه به مقررات قانون بازی جوانمردانه مالی، رئال مادرید اجازه دارد که تنها ۱۰۰ میلیون بیش از درآمد کسب شده از محل فروش بازیکنانش؛ بازیکن بفروشد و این تیم تا الان هم رقمی نزدیک به ۳۰۰ بازیکن جدید خریده و تنها نزدیک به ۱۳۰ میلیون یورو بازیکن فروخته است.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )