سرمربی جدید تیم جوانان بارسلونا علاقه زیادی به شغل تازه‌اش دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویکتور والدس، سنگربان سابق تیم فوتبال بارسلونا که اخیرا به عنوان سرمربی تیم جوانان این باشگاه انتخاب شده در اولین اظهارنظر در سمت جدید از علاقه به کار با جوانان گفت.

او در این باره اظهار داشت: انگیزه بسیار زیادی دارم؛ اول از همه به خاطر اینکه پس از ۵ سال دوری، به خانه‌ام بازگشته‌ام و دوم به گشوده شدن فصل جدیدی از زندگی‌ام. حالا داستان فرق دارد و خبری از دستکش نیست. مشتاقم به بچه‌های آکادمی باشگاه و لاماسیا کمک کنم. می‌دانم تیم جوانان بازیکنان بسیار مستعدی دارد. فصلی با دشواری‌های فراوان در پیش است. در کسوت مربیگری هم درست مثل زمان بازیگری بسیار جاه طلب هستم. بنابراین برنامه مشخص است: کار، کار، کار و پیروزی!

او در ادامه افزود: اولین بازی در مراسم افتتاحیه ورزشگاه یوهان کرایف اتفاق کم نظیری است. برای ما که سالیان سال در بارسا بوده‌ایم، واضح است که باشگاه در طول این مدت چقدر پیشرفت و رشد کرده و حالا رقابت بزرگی پیش‌روی ما قرار دارد. ورزشگاهی افتتاح می‌شود که پر از جمعیت خواهد بود. هواداران می‌آیند تا هم فوتبال خوبی ببینند هم موفقیت تیم جوانان را. این البته هدف من در مربیگری هم به حساب می‌آید.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.