سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از باخت مقابل منچستریونایتد در اولین بازی دو تیم در جام قهرمانان اروپا، نکات مثبت و منفی عملکرد تیمش را برشمرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر امروز (شنبه) در نخستین دیدارش تورنمنت دوستانه جام قهرمانان بین‌المللی در سنگاپور با نتیجه یک بر صفر مغلوب منچستریونایتد شد.

پس از این بازی که اولین شکست نراتزوری با هدایت آنتونیو کونته رقم خورد و در آن اینتر نمایش نسبتاً ضعیفی ارائه کرد، سرمربی ایتالیایی نراتزوری به خبرنگاران گفت: در مورد نکات مثبت این بازی باید بگویم که من در بازی بازیکنانم تعهد و مسئولیت‌پذیری دیدم. داشتن چنین فاکتوری در این مقطع از اردو که اوضاع اصلاً آسان نیست و ما جلسات تمرینی بسیار فشرده‌ای داشته‌ایم واقعاً مهم است.

کونته افزود: با این حال باید قبول کرد که تیم ما در زمینه حفظ توپ و پرس حریف نیاز به پیشرفت دارد اما این‌ها فاکتورهایی هستند که اجرایی‌ شدن‌شان بعد از تنها چند روز از آغاز تمرینات خیلی سخت است. خوشبختانه تیم ما بنیان خوبی دارد که می‌توانیم بر پایه آن برنامه‌های‌مان پیاده کنیم. ما باید روی همه حوزه‌ها کار کنیم. هنوز زمان زیادی برای برطرف کردن ضعف‌هایی که در این بازی داشتیم، باقی مانده است. ما نه تنها باید چنین بازی‌هایی انجام دهیم بلکه برای پیشرفت باید تمرین کنیم تا بتوانیم درک بهتری از آنچه در بازی‌ها می‌گذرند داشته باشیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.