سخنگوی باشگاه شهرخودرو کمک خطیر برای حل شدن پرونده بازیکن شاکی و پیشین پدیده را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، پس از انتشار خبری مبنی بر این که علی خطیر، معاون باشگاه استقلال مشکل شهر خودرو را در فیفا حل کرده است، باشگاه شهرخودرو این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد موضوع پراهیچ در فیفا حل شده بود و اصلا پرونده‌ای باز نبود که خطیر بخواهد در آن دخالت کند یا خیر.

جواد طاری‌بخش، سخنگوی این باشگاه در گفت‌وگو با ایسنا درباره پرونده پراهیچ گفت: پرونده این بازیکن خیلی وقت است که در فیفا بسته شده است و اصلا پرونده بازی در فیفا نبود که معاون باشگاه استقلال بخواهد کاری را برای ما انجام دهد یا خیر. در زمان تغییر مالکیت شهرخودرو، وکیل ایگور پراهیچ به دفتر باشگاه در تهران آمد و پول را گرفت و ما رسید آن را به فیفا تحویل دادیم و پرونده بسته شد.

او هم‌چنین درباره شرایط تیمش گفت: تیم ما اردوی خوبی را در تهران داشت و اردوی باکیفیتی را هم مقابل ذوب‌آهن برگزار کردیم. امروز دیدار برگشت آن را برگزار می‌کنیم و آماده حضور در لیگ برتر می‌شویم.

سخنگوی باشگاه پدیده درباره نقل و انتقالات این تیم عنوان کرد: هیچ مذاکره‌ای با شایان مصلح نداشته‌ایم. یک مدافع چپ خارجی در تمرینات تیم حضور داشته که اگر بتواند رضایت کادر فنی را جلب کند، به فهرست شهرخودرو اضافه می‌شود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.