اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال معتقد است دیدار دوستانه تیم‌های ملی و امید کشورمان باعث شد تا بازیکنان فردای فوتبال ایران ارزیابی شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اکبر محمدی، رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره دیدار دوستانه تیم ملی ایران برابر تیم امید کشورمان گفت: تیم امید و تیمی که متشکل از بااستعدادهای لیگ برتر ما بود، در معرض دید کادر فنی بزرگسالان قرار گرفت. ویلموتس تقریباً از تمام نسل فوتبال فردای ما یک شناخت خوبی پیدا کرد.

وی ادامه داد: از بازیکنانی که رده سنی زیر ۲۶ سال داشتند و حتی چند بازیکن ۲۲ و ۲۳ ساله، در قالب تیم ملی فوتبال بزرگسالان استفاده شد. این بازی باعث شد تا هر پستی از ۱۱ پست تیم ملی بزرگسالان، بازیکنان جایگزین خود را داشته باشد و کادر فنی شناخت خوبی از آنان به دست آورد. بدون شک اتفاق خوبی بود و تیم امید نیز از این بازی بهره‌برداری بیشتری داشت.

رئیس کمیته جوانان تصریح کرد: این بازی تمرینی، سازماندهی و برنامه‌ریزی خیلی خوبی داشت. در کل تمرین خوبی برای هر دو تیم بود و بدون شک تکرار آن به رشد فنی فوتبال ما کمک می‌کند. امیدوارم این‌گونه مسابقات دوستانه در رده‌های مختلف تکرار شود. مارک ویلموتس به‌عنوان سوپروایزر (مدیر) همه تیم‌های ملی است که می‌توانند ظرفیت‌های فوتبال ما را به خوبی ارزیابی و برنامه‌ریزی مدونی داشته باشد.

محمدی خاطرنشان کرد: این دیدار در فضایی استاندارد و در سطحی بالا سازماندهی و برگزار شد که معتقدم از لحاظ فنی، بار بسیار بالایی برای کادر و بازیکنان داشت.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.