مدیر برنامه‌های فیلیپه کوتینیو احتمال پیوستن این بازیکن به منچستریونایتد را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته‌های اخیر شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای فیلیپه کوتینیو مطرح شده است. برخی رسانه‌های از علاقه دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی به جذب هافبک پیشین لیورپول خبر داده‌اند و در سوی دیگر برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند بازیکن شماره «۷» بارسلونا ممکن است در فرایند معاوضه با نیمار از پاری‌سن‌ژرمن مورد استفاده قرار بگیرد.

کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های هافبک برزیلی آبی‌واناری‌ها در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «تاک اسپورت» انگلیس درباره شایعه احتمال پیوستن این بازیکن به جمع شیاطین سرخ گفت: منچستریونایتد باشگاه بزرگی است و من چند بازیکن در این تیم دارم اما انتقال فیلیپه به این تیم تقریباً غیرممکن خواهد بود.

وی افزود: بازی برای رقیب سنتی لیورپول برای کوتینیو خیلی سخت خواهد بود چون او وابستگی زیادی به لیورپول دارد. فیلیپه دوران شگفت‌انگیزی را در آنفیلد داشت و قلب و میل ذاتی‌اش با لیورپول است.

کوتینیو پس از پنج فصل حضور در لیورپول، در ماه ژانویه ۲۰۱۸ آنفیلد را در ازای ۱۴۲ میلیون پوند به مقصد بارسلونا ترک کرد، هرچند اوضاع در این تیم اسپانیایی آنطور که باید برای وی پیش نرفت.

جورابچیان درباره احتمال بازگشت کوتینیو به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید هم تأکید کرد: لیورپول تیمی فوق‌‌العاده ساخته است، یورگن کلوپ تعادل تیمی خوبی ایجاد کرده و شاید بتوان گفت یکی از روند‌های تیمی خوب در انگلیس را رقم زده است. بنابراین با توجه به تیمی که لیورپول ساخته باید دید که اصلاً آنها نیاز به بازیکنی مثل کوتینیو دارند یا خیر!

وی تصریح کرد: اگر فیلیپه به لیگ برتر بازگردد، قطعاً انتخاب او لیورپول خواهد بود، اما در حال حاضر به نظر عملی شدن این کار، سخت است و این بسته به لیورپولی‌ها هم دارد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.