سیدمحمدرضا حسینی، هافبک تیم فوتبال سپاهان امیدوار است که بعد از چند سال درخشش در لیگ برتر سرانجام به تیم ملی دعوت شود.

سیدمحمدرضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان گفت: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و اردوی بسیار خوبی را در کردان کرج پشت سر گذاشتیم. انجام بازی‌های دوستانه هم به هماهنگی بازیکنان بیشتر کمک کرد و هدف کادر فنی نیز این است که بازیکنان خیلی زود در قالب تمرینات تاکتیکی قرار بگیرند. ما اردویی را هم در کشور ترکیه برگزار خواهیم کرد. امیدوارم تمام این اردوها و تمرینات باعث شود لیگ امسال را در بهترین شرایط ممکن شروع کنیم.

وی درباره جدایی از ذوب‌آهن و حضورش در تیم سپاهان خاطر نشان کرد: من چند سال برای ذوب‌آهن بازی کردم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. چند پیشنهاد هم برای فصل جدید داشتم، ولی سپاهان را انتخاب کردم که فکر می‌کنم بهترین انتخاب بود. سپاهان تیم بزرگی است و امیدوارم در فصل جاری نتایجی بگیریم که باعث خوشحالی هواداران شود.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به توقعات بالایی که از سپاهان برای قهرمان شدن این تیم وجود دارد، تصریح کرد: می‌دانیم که توقعات از تیمی مثل سپاهان همیشه بالاست. ما در لیگ برتر هیچ هدفی جز قهرمانی نداریم هر چند که تیم‌های دیگر هم دنبال این عنوان هستند. برای قهرمان شدن باید تلاش کنیم و در نهایت به هدفی که داریم، دست پیدا کنیم.

حسینی که در سال‌های گذشته با وجود درخشش در لیگ برتر به تیم ملی دعوت نشد، در این خصوص گفت: در سال‌های گذشته شرایط خوبی در لیگ داشتم، اما به تیم ملی دعوت نشدم. با این حال همچنان تلاش می‌کنم که در سپاهان هم بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.