فرهاد کوچک‌زاده،‌ سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران اعلام کرد اردوی این تیم در شهر کرمانشاه به دلیل حضور بازیکنان در تست‌های ایفمارک و همچنین انجام بازی‌های تدارکاتی لغو شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ برخلاف اعلام باشگاه نساجی مازندران اردوی این تیم در هفته گذشته در کرمانشاه برگزار نشد و این تیم همچنان تمرینات آماده‌سازی پیش‌فصل خود را در تهران پیگیری می‌کند.

فرهاد کوچک‌زاده، سرپرست تیم نساجی در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره دلایل لغو اردوی نساجی در کرمانشاه اظهار داشت: به خاطر حضور بازیکنان در تست‌های ایفمارک و همچنین انجام بازی‌های تدارکاتی فعلاً تصمیم بر این شده تمرینات در تهران پیگیری شود. در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری یک اردو در یک شهر دیگر هستیم و امروز یا فردا برگزاری این اردو را قطعی خواهیم کرد.

وی درباره بازگشت تمرینات تیم نساجی به قائمشهر و اینکه آیا امکانات لازم برای این تیم در این شهر فراهم شده است یا خیر؟ گفت: فعلاً چیزی مشخص نیست. مسئولان استانی همکاری خوبی با تیم دارند و قرار است به ما امکانات و زمین تمرین مناسب داده شود، اما فعلا این اتفاق نیفتاده است. زمین چمن مصنوعی در قائمشهر وجود دارد، ولی این زمین به درد ما نمی‌خورد. در حال حاضر ما دو سه زمین دیده‌ایم و قرار است آنها بازسازی شود و در اختیار تیم قرار بگیرد، ولی ترمیم زمین‌های طبیعی کمی زمان‌بر است.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران درباره مشکلات مالکیت این باشگاه و همچنین اختلافات پیش آمده بین مالکان جدید و قدیم نساجی تصریح کرد: این موضوع در حیطه وظایف من نیست. وظیفه ما این است که تیم خوبی بسازیم و مراحل آماده‌سازی را طی کنیم.

کوچک‌زاده در خصوص جذب بازیکنان جدید گفت: پنج، شش بازیکن جدید جذب کرده‌ایم و الان هم به دنبال یک بازیکن در پست دفاع هستیم. تیم ما در حال حاضر بازیکنان خوبی دارد و مشکلی از این بابت نداریم.

مهاجری: ایجاد امکانات برای نساجی کمتر از ساخت مسجد و مدرسه نیست

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.