سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال دلیل انتخاب سباستین لتو به عنوان دستیارش را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته‌های اخیر، سباستین لِتو مهاجم پیشین کاتانیا کار در رده‌ جوانان تیم‌های رم، اینتر و ادوینزه را دارد، چالش حرفه‌ای جدیدی را پذیرفت و به عضویت کادرفنی آندره‌آ استراماچونی در تیم استقلال تهران درآمد.

استراماچونی در گفت‌وگو با سایت «توتو مرکانو وب» ایتالیا گفت: در مورد یکی از مهمترین باشگاه‌های آسیا که جزو سه تیم پرطرفدار این قاره است، صحبت می‌کنیم. آنها به دنبال بازسازی چرخه‌ای مهم پس از ۶ سال ناکامی در کسب موفقیت هستند.

وی در خصوص چرایی انتخاب لِتو به عنوان دستیارش هم اظهار داشت: سباستین را دو فصل کنار خودم در تیم پاناتینایکوس یونان داشتم، او در زمین یک رهبر بود و به من کمک زیادی کرد. بعد از آن هم ما با یکدیگر در تماس بودیم.

سرمربی ۴۳ ساله استقلال تصریح کرد: سباستین فصل گذشته به دوران بازیگری‌اش پایان داد و می‌دانستم که مدرک مربیگری‌اش را هم در کاتانیا گرفته است. لِتو کمک زیادی به من در استقلال خواهد کرد.

سباستین لِتو ۳۲ ساله که سابقه بازی در تیم‌های المپیاکوس، پاناتینایکوس و کاتانیا را دارد، بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ عضو تیم لیورپول بود، هرچند فرصت بازی در این تیم انگلیسی را پیدا نکرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.