هافبک آلمانی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید که اگرچه جای خالی هم‌‌تیمی پرتغالی‌اش در این تیم احساس می‌شود، اما رفتن او از سانتیاگو برنابئو در نهایت به نفع همه بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اگرچه جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید برای بسیاری از هواداران این تیم شوک‌آور و ناراحت‌کننده بود، اما تونی کروس، هافبک آلمانی این تیم می‌گوید که این اتفاق در نهایت به نفع کهکشانی‌ها شده است.

کروس در گفت‌و‌گو با نشریه بیلد آلمان اظهار داشت: اگر ما جای خالی بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو را احساس نمی‌کردیم، عجیب بود، چون او با گل‌هایش سرنوشت خیلی از بازی‌ها را رقم زد. با این حال انتقال او همه را خوشحال کرد. او می‌خواست تجربه‌ای جدید کسب کند و رئال مادرید هم از فروشش کلی پول به دست آورد.

کروس ۲۹ ساله در ادامه اعتراف کرد که تصمیم بایرن مونیخ برای فروش او به رئال مادرید اشتباه بوده است. وی اظهار داشت: به نظر من، همان موقع هم مشخص بود که بایرن زمان بدی را برای فروش من انتخاب و اشتباه کرد. درست است که اولی هوینس، رئیس باشگاه هم بعداً‌ این موضوع را علناً بیان کرد و نوع بیانش هم شخصیت بزرگ او را نشان می‌داد. آیا فروش من دلیل رفتن پپ گواردیولا بود؟ خود او باید به این سؤال پاسخ دهد. من نمی‌توانم بگویم که آیا او از فروش من راضی نبوده است.

فوتبال جهان| امباپه تابستان آینده به رئال مادرید ملحق می‌شود

هوینس اخیراً در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود که شاید فروش کروس به رئال مادرید تصمیم اشتباهی بوده است. ما آن موقع باید تصمیم می‌گرفتیم و انصافاً هم تصمیم سختی بود.

کروس اخیراً قراردادش با رئال مادرید را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد. او در این مورد هم گفت: من عمداً سال ۲۰۲۳ را برای پایان قراردادم انتخاب کردم. آن زمان ۳۳ ساله خواهم بود و فکر می‌کنم که زمان مناسبی برای بازنشستگی باشد، اما هنوز تا آن زمان وقت دارم که درباره بازنشسته شدنم تصمیم بگیرم. با این حال من از همین حالا می‌توانم بگویم که بعد از ترک رئال مادرید در آمریکا، چین یا قطر بازی نخواهم کرد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.