مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ تا پیوستن به آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان فاصله زیادی ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که باشگاه منچستریونایتد آماده است مهاجم بلژیکی خود، روملو لوکاکو را به اینتر بدهد. طبق گزارش این شبکه، اینتر به من‌یونایتد پیشنهاد داده که برای دو سال در ازای ۱۰ میلیون یورو لوکاکو را به این تیم قرض بدهد و در پایان دو فصل ملزم به خرید قطعی او در ازای پرداخت ۶۰ میلیون یوروی دیگر خواهد بود. این پیشنهاد هم نظر شیاطین سرخ را جلب کرده و به همین دلیل طرفین در آستانه توافق قرار دارند.

طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، اولین پیشنهاد جدی اینتر پس از چندین روز مذاکره پشت صحنه، در شرف رسیدن به نتیجه‌ای مثبت قرار دارد. آنتونیو کونته، سرمربی جدید اینتر از این باشگاه خواسته که لوکاکو را برایش خریداری کنند و اینتر هم برای پایین آوردن رقم خرید مهاجم سابق اورتون پیشنهاد معاوضه او با مائورو ایکاردی را مطرح کرده بود که ظاهراً طرف انگلیسی آن را رد کرده است.

با این حال اینتر هم پرداخت یک جای ۷۰ میلیون یوروی مدنظر منچستری‌ها را ندارد و به همین دلیل تلاش کرده است که این باشگاه را متقاعد سازد رقم یادشده را در طول سه سال دریافت کند که ۱۰ میلیون آن در ابتدا و مابقی در پایان سال دوم پرداخت خواهد شد.

فوتبال جهان| ابراز تمایل اینتر برای جذب دنی آلوز

خبری دیگر از باشگاه اینتر این است که تیم چهارم فصل گذشته سری A مهاجم جوان خود آندره‌آ آدورانته را که در تیم جوانان این باشگاه توپ می‌زد، با قراردادی پنج میلیون یورویی به پارما فروخته است. به گزارش سایت اینترنیوز و توتومرکاتووب، این بازیکن ۱۹ ساله با با پارما قراردادی چهار ساله خواهد بست. با این حال اینتر در قرارداد فروش او به پارما بندی برای بازخرید این بازیکن قرار خواهد داد. آدورانته محصول آکادمی باشگاه اینتر است که در حال حاضر به دلیل مصدومیت نمی‌تواند بازی کند. او سال ۲۰۱۵ به دنبال ورشکستگی پارما به عنوان بازیکن آزاد به پارما پیوست و حالا در آستانه بازگشت به تیم سابقش قرار دارد.

اینتر یکی دیگر از بازیکنان جوان خود به نام داوید مرولای ۱۹ ساله را هم در ازای ۲.۷ میلیون یورو به علاوه ۳۰ درصد حق رشد، به تیم بولونیا فروخت.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.