ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، مربیان فوتبال ایران را اضلاع اصلی فوتبال کشور دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم شکوری در حاشیه مراسم هم‌اندیشی مربیان لیگ برتری اظهار داشت: مربیان ما و مربیان سطح بالای ما که در کلاس‌های حرفه‌ای شرکت می‌کنند، از اضلاع اصلی فوتبال ایران به شمار می‌روند. آنها در برگزاری و برنامه‌ریزی لیگ برتر بسیار مؤثر هستند و نظرات‌شان می‌تواند تأثیر بسیاری داشته باشد. می‌توانیم از نظرات این مربیان استفاده کنیم. با آسیب‌شناسی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و مربیان و استفاده از نظرات آنها، باید ضعف‌ها را به حداقل برسانیم.

وی با بیان اینکه اغلب مربیان حاضر در نشست فوق در تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی حضور دارند، گفت: اگر بگوییم عالی کار کردیم شاید به دور از واقعیت باشد، اما ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم به جایی برسیم که کمترین مشکل را داشته باشیم. برای رسیدن به این مهم، همه مربیان، بازیکنان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید در یک جهت حرکت کنیم و به هم کمک کنیم تا شرایط خوبی رقم بزنیم.

شکوری: راهکاری برای دریافت پول فدراسیون و باشگاه‌ها از فیفا ارائه نشده است

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته اخلاق، بازوی اجرایی خوبی برای فدراسیون فوتبال به شمار می‌رود یا خیر، خاطرنشان کرد: همه کمیته‌ها از جمله کمیته اخلاق بازوهای فوتبال ما هستند و تلاش می‌کنیم از آنها استفاده کنیم. با مشکلاتی که داشتیم، فکر می‌کنم کمیته اخلاق شلوغی را داشتیم، اما تلاش می‌کنیم هر کسی در حیطه وظایف خود عمل کند.

شکوری در مورد ادامه فعالیت سعید فتاحی با وجود محرومیت توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اجازه بدهید به کلاس برسم و پس از جلسه صحبت کنیم!

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.