موسی کولیبالی، مدافع تیم نفت مسجدسلیمان در هجدهمین دوره لیگ برتر با قراردادی به مدت دو فصل به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در ادامه فصل نقل‌وانتقالات لیگ برتر قرارداد باشگاه فولاد خوزستان با موسی کولیبالی، مدافع پیشین تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امضا شد.

موسی کولیبالی پس از عقد قرارداد با باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت: خیلی خوشحالم از اینکه به باشگاه خوب و حرفه‌ای فولاد خوزستان پیوستم. این باشگاه مربی بسیار خوبی دارد و من آمده‌ام که در کنار زحمات کادر فنی و سایر بازیکنان به این تیم کمک کنم.

وی افزود: فولاد خوزستان باشگاه بزرگی است و با سایر تیم‌ها فرق دارد. باشگاه بزرگ بازیکن حرفه‌ای می‌خواهد. من فصل گذشته در بیشتر بازی‌های لیگ حضور داشتم و می‌دانم تماشاگران فولاد چه چیزی می‌خواهند. به نظر من این باشگاه به حمایت هوادارانش نیاز دارد و می‌توانیم با کمک آنها در لیگ نوزدهم نتیجه بسیار خوبی کسب کنیم.

به گزارش تسنیم, خبرگزاری تسنیم روز گذشته (دوشنبه) از پیوستن کولیبالی به فولاد خبر داده بود، اما باشگاه نفت مسجدسلیمان چند ساعت بعد از انتشار این مطلب, خبر از تمدید قرارداد با این مدافع را داده بود.

کولیبالی به فولاد خوزستان پیوست/ احتمال اضافه شدن یک بازیساز به تیم نکونام

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.