سرمربی تیم ملی اروگوئه اعتراف کرد که همتایش در تیم ملی شیلی او را غافلگیر کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسکار تابارس سرمربی تیم ملی اروگوئه پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (دوشنبه) مردانش مقابل شیلی در آخرین بازی مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا در گروه C، اعتراف کرد که از تصمیم تاکتیکی که همتایش در شیلی رینالدو روئدا اتخاذ کرده بود غافلگیر شده هرچند که مردانش توانستند آن را خنثی کنند.

تابارس اذعان داشت با ترکیبی هجومی‌تر از بازی‌های گذشته تیمش رامقابل شیلی به میدان فرستاده به این گمان که شیلی هم با همان ترکیب قبلی بازی خواهد کرد اما خروج ۴ بازیکن از جمله آرتورو ویدال از ترکیب اصلی تیم شیلیایی‌ها، باعث غافلگیری سرمربی کهنه‌کار اروگوئه‌ای‌ها شد.

تابارس گفت: من پیش‌بینی نمی‌کردم که حریف با چنین ترکیبی به میدان بیاید. شیلی تعداد مهره‌های دفاعی‌اش را برای این بازی افزایش داد. ما بر اساس بازی‌هایی که پیش از این از شیلی دیده بودیم، خودمان را برای مصاف با آنها آماده کرده بودیم. با این حال من از نتیجه راضی‌ام. در چنین مسابقه متعادلی، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما تیم من همیشه تا نفس آخر می‌جنگد و با هر توپ طوری استفاده می‌کند که انگار آخرین توپی است که به دست می‌آورد.

تابارس افزود: با وجود بازی بسته حریف و شرایطی که در آن قرار داشتیم، توانستیم بازی را ببریم و این خیلی مرا خوشحال کرد. با آرایش تاکتیکی حریف، بازی کاملاً یکنواخت و با فضاهای کم برای حمله بود، البته ما موقعیت‌هایی را هم از دست دادیم اما باز هم موقعیت‌های‌مان بیشتر از حریف بود. در بعضی از موقعیت‌های بسیار جدی بازیکنان ما تمرکز لازم را نداشتند.

حریف بعدی تیم ملی اروگوئه تیم ملی پرو است که این بازی ساعت ۲۰:۳۰ شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.