سرمربی تیم ملی شیلی می‌گوید که تیمش در مرحله بعدی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا، آزمون سختی در تقابل با مردان کارلوس کی‌روش خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس، تیم ملی شیلی شب گذشته (دوشنبه) در آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آمریکای جنوبی و در گروه سوم این رقابت‌ها مقابل اروگوئه با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و به این ترتیب از صدر جدول پایین آمد و به عنوان تیم دوم راهی یک چهارم نهایی شد.

با این حال رینالدوو روئدا، سرمربی تیم ملی شیلی از عملکرد شاگردانش در این بازی ابراز رضایت کرد. او گفت: بازی سختی بود اما شیلی نمایش خوبی داشت. بازی را خوب کنترل کردیم اما در یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم که همان سبب شد از اروگوئه گل بخوریم. با این حال انتظار دارم این اتفاق درسی شود که در بازی‌های بعدی‌مان بیشتر حواس خود را جمع کنیم.

روئدا افزود: ما برای این بازی یک روز بیشتر به بازیکنان‌مان استراحت دادیم و هدف‌مان این بود که به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کنیم اما این کار محقق نشد.

حریف بعدی شیلیایی‌ها کلمبیا، صدرنشین گروه B‌است. روئدا درباره مصاف با تیم کارلوس کی‌روش هم گفت: بازی سختی خواهد بود، یک بازی بسیار فشرده. ابتدا تیم باید تجدید قوا کند و بعد به آن بازی فکر می‌کنیم. امشب هم مقابل اورگوئه بازی برابری را شاهد بودیم اما تاکتیکی که آنها برای ارسال توپ‌های بلند و بیشتر نگه داشتن توپ روی هوا، کار ما را سخت کرده بود. به نظر من شیلی بازی خوبی انجام داد و فقط خونسردی لازم برای به پایان رساندن حرکاتش را نداشت.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.