مجموع قرارداد اسپانسری باشگاه الهلال عربستان رقمی قابل توجه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام باشگاه الهلال مجموع قراردادهای اسپانسری این باشگاه در سال آینده به مبلغی در حدود ۱۰۹ میلیون ریال این کشور (نزدیک ۴۰۰ میلیارد تومان) می‌رسد.

بر این اساس طبق توافقات صورت گرفته یکی از اسپانسرهای الهلال شرکت تعاونی بیمه خواهد بود که قرارداد به ارزش ۲۰ میلیون ریال را با این باشگاه به امضا رسانده است. قرارداد فروش لباس‌های این باشگاه در فصل جاری نیز با توجه به میزبان محبوبیت الهلال در عربستان و کشورهای حوزه خلیج فارس ۳۲ میلیون ریال خواهد بود. همچنین قرارداد حامی اصلی این باشگاه جهت ثبت تبلیغ بر روی پیراهن به ارزش ۵۷ میلیون ریال امضا شده که مجموع این عدد به حدود ۱۰۹ میلیون ریال سعودی می‌رسد.

مبالغ قرارداد اسپانسری جدا از کمک‌های دولتی وزارت ورزش عربستان و همچنین حق پخش و تبلیغات دور زمین محاسبه شده که با توجه به هزینه‌های سرسام آور این باشگاه رقم درآمدها را به مراتب افزایش می‌دهد.

با این حال نکته قابل توجه درآمدزایی متناسب باشگاه الهلال با میزان محبوبیت این باشگاه در منطقه خاورمیانه است در حالی که برخی از باشگاه‌های ایرانی هواداران بیشتری نسبت به الهلال دارند اما در زمینه درآمدزایی فاصله قابل توجهی بین اعداد دیده می‌شود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )