میلاد باقری، مدافع جدید تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم در فصل آینده در هر سه جام مدعی خواهد بود.

میلاد باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن ابراز خرسندی از پیوستن به استقلال گفت: خوشحالم که به این تیم بزرگ پیوستم. بدون شک حضور در استقلال یک اتفاق مهم در زندگی ورزشی من بود. واقعیت این است که من چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری داشتم، ولی در نهایت استقلال را انتخاب کردم، چون بهترین انتخاب بود. امیدوارم جواب اعتماد باشگاه و سرمربی را بدهم و بهترین عملکرد را در این تیم داشته باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کند در استقلال تبدیل به بازیکن ثابت شود، عنوان کرد: من هدف‌های مهمی در ذهن دارم و می‌خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم. روی نیمکت استقلال یک مربی بزرگ مثل استراماچونی حضور دارد و قطعاً این مربی تلاش بازیکنان را می‌بیند. می‌دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد، ولی هدفم این است که بازی کنم. بازی برای استقلال و کار کردن با استراماچونی افتخار بزرگی است و باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنم.

مدافع جدید تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند در فصل پیش رو بعد از سال‌ها قهرمان لیگ برتر شود، تصریح کرد: استقلال قطعاً امسال در هر سه جام مدعی خواهد بود. ما دو روز است که تمرینات را شروع کرده‌ایم و انگیزه زیاد در بچه‌های تیم موج می‌زند. فقط خواهش من از هواداران این است که صبور باشند و تیم را مورد حمایت قرار دهند. قطعاً روزهای خوبی در انتظار استقلال است.

مسعود ریگی: به آرزویم رسیدم و احساس فوق‌ا‌لعاده‌ای دارم/ هواداران قهرمانی می‌خواهند، باید آنها را خوشحال کنیم

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.