سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان گفت: بازیکنانم فصل گذشته با تلاش و همدلی، از روزهای سخت عبور کردند و مزد زحمات خود را گرفتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی ضمن حضور در جلسه علنی شورای شهر مشهد اظهار داشت: سال قبل تیم فوتبال پدیده شهر خودرو به بن‎بست رسیده بود و با مشکلات ریز و درشتی روبه‌رو بودیم، اما حمایت‌های شورای شهر و مدیریت شهری مشهد در آن زمان، مشکلات تیم را حل و نقطه عطفی برای باشگاه ایجاد کرد تا راه را ادامه دهیم و در نهایت به سهمیه آسیایی دست یابیم.

وی افزود: تاکنون در شهرهای مختلفی مربیگری کرده‌ام، ولی چنین اراده‌ای برای موفقیت تیمی از سوی مسئولان آن شهر مشاهده نکرده‌ام. اتفاقات سال پیش گرچه سختی‌های خاص خود را داشت، اما با همدلی و وفاق شهری و استانی توانستیم از آن روزها فاصله بگیریم و به ساحل آرامش برسیم.

سرمربی پدیده شهر خودرو خراسان گفت: بازیکنانم در فصل گذشته زحمت اصلی را کشیدند و فشار زیادی را متحمل شدند. تمرینات پرفشار و مشکلات مالی در کنار نبود برخی از امکانات، شرایط سختی را رقم زد، اما هیچ‌یک از بازیکنانم پا پس نکشیدند و با تلاش فراوان به امید روزهای خوب و کسب نتیجه درخشان، مزد زحمات خود را گرفتند. نباید فراموش کنیم که چه فشاری روی بازیکنانم بود و توقع هم از آنها به شدت زیاد بود.

مطهری دستیار گل‌محمدی شد

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.