امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شد، آندره‌آ استراماچونبی را از بین گزینه‌های مختلف و با بررسی همه جانبه انتخاب کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, امیرحسین فتحی در نشست خبری آندره‌آ استراماچونی, سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برای من بسیار بسیار لحظه خوبی است که در خدمت شما هستم. امروز و در این لحظه خدمت سرمربی فصل جدید هستیم که خدمت دوستان معرفی کنیم.

از بین گزینه‌های مختلف با بررسی‌های همه جانبه به استراماچونی رسیدیم وی افزود: بنده قصد صحبت کردن ندارم و این مراسم، معارفه است. شاید دوستان رسانه سؤال و جوابی داشته باشند که وقت را در خدمت آنها می‌گذاریم و فقط چند دقیقه مختصر صحبت خواهم کرد. برای فصل جدید و انتخاب استراماچونی گزینه‌های زیادی را داشتیم و مطالعه کردیم. ما از بین گزینه‌های مختلف با بررسی‌های همه جانبه به این مربی رسیدیم. استراماچونبی مربی جوان با رزومه بسیار خوب است. او مربی است که در بهترین سطح در فوتبال اروپا مربیگری کرده و در بهترین تیم‌های اروپا مربیگری بوده است. با گروهی خوب، با هدف جوان‌سازی و دادن فرصت به جوان‌ها ایشان را انتخاب کردیم.

فوتبال ایران و ایتالیا بسیار به‌هم نزدیک است مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: فوتبال ایران و ایتالیا بسیار به‌هم نزدیک است، همان‌طور که فرهنگ ما و این کشور نزدیک به‌هم است. همیشه رابطه سیاسی و فرهنگی خوبی هم با ایتالیا داشته‌ایم و سفیر ایتالیا هم اینجا حضور دارد. رابطه ما بسیار خوب و دوستانه بوده است و این ارتباط ورزشی و فوتبال باعث دوستی و استحکام بیشتر خواهد شد. فوتبال اینجا وظیفه فرهنگی خودش را ایفا می‌کند و امیدوارم این ارتباط باعث استحکام بهتر دو کشور قدیمی و دوست شود.

امیدوارم بتوانیم استقلال را به جایگاه خوب و واقعی‌اش برسانیم فتحی یادآور شد: همان‌طور که گفتم فوتبال ایران و ایتالیا به‌هم نزدیک است و با توجه به اینکه استقلال هم رنگ آبی و لاجوردی می‌پوشد، از سوی هوادارانش همیشه به فوتبال ایتالیایی معرفی است. حتی گاهی استقلال را به عنوان آث میلان ایران معرفی می‌کردند. اکنون امیدوارم با انتخاب مربی خوب، جوان و با تجربه بتوانیم استقلال را به جایگاه خوب و واقعی‌اش برسانیم و در کنار اینکه قهرمانی می‌آوریم، بتوانیم نظم و انضباطی که مورد تأکید هیئت مدیره بوده است را در استقلال شکل دهیم. باید بار دیگر از همه عزیزان، پیشکسوتان، سفیر ایتالیا و رسانه‌ها تشکر کنم.

امیرحسین فتحی در پایان اظهاراتش در نشست خبری از پیشکسوتان استقلال تشکر کرد و همچنین تقدیر ویژ‌ه‌ای از وینفرد شفر و فرهاد مجیدی داشت.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.