جوزپه پرونه، سفیر کشور ایتالیا در ایران با تمجید از آندره‌آ استراماچونی، سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که او با تجربه‌ای که دارد می‌تواند به آبی‌پوشان تهرانی کمک کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جوزپه پرونه، سفیر ایتالیا در ایران که در مراسم معارفه آندره‌آ استراماچونی، سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال حضور یافته بود، اظهار داشت: باید از ریاست باشگاه استقلال و هواداران این تیم تشکر کنم. باید بگویم اکنون خوشحالم که کنار استراماچونی حضور دارم.

وی در ادامه افزود: می‌خواهم به روابط خیلی محکم ایران و ایتالیا اشاره کنم، روابطی از نظر فرهنگی، سیاسی و همچنین ورزشی. به همین دلیل است که اکنون یکی از بهترین مربیان ما اینجا حضور دارد و از این اتفاق خوشحالیم.

سفیر ایتالیا در ایران خاطرنشان کرد: خیلی مطمئنم که استراماچونی روزهای خوبی را در ایران خواهد داشت و فرهنگ خوب ایتالیا را به استقلال می‌آورد. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. استراماچونی در چند تیم بزرگ اروپایی حضور داشته است و مطمئنم می‌تواند به استقلال نیز کمک کند.

پرونه گفت: در پایان امیدوارم که این انتخاب قدم دیگری برای روابط هرچه بهتر ایران و ایتالیا باشد و شروع دیگری برای ارتباطات مردمی بین دو کشور. همان‌طور که استراماچونی گفت، از استقبال خوبی که ایرانی‌ها داشتند، سورپرایز شدم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.