باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات و روند تمدید قراردادها اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی باشگاه استقلال پیرو مصاحبه روز گذشته علی خطیر، معاون ورزشی و مسئول نقل‌ و‌ انتقالات باشگاه درباره مذاکره با بازیکنان ضمن اشاره به برخی موارد و در واکنش به اظهارات بازیکنان اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

۱- پس از طرح موضوع تمدید قرارداد بازیکنان در جلسات متعدد هیئت‌مدیره باشگاه مقرر شد کامران منزوی به نمایندگی از تمامى اعضا با حضور در جلسات ، مسئولیت مذاکره با وریا غفوری و سیدحسین حسینی را بر عهده گرفته و پس از جلسات برگزار شده گزارش جلسات و پیشنهادات طرفین را جهت تصمیم‌گیرى به هیئت‌مدیره و مدیرعامل منعکس کند تا در خصوص شرایط تصمیم‌گیری شود . پس از دریافت پیشنهادات بازیکنان ، با عنایت به مصوبه هیئت‌مدیره و بودجه تصویب شده و درنظر گرفتن زحمات و تلاش بازیکنان در حوزه ملی و باشگاهی نهایت سقف ریالى باشگاه جهت تمدید قراردادها در نظر گرفته و مراتب به بازیکنان اعلام شد.

۲- موارد اعلامی از سوی خطیر در سایت رسمی باشگاه، مواضع و نظرات رسمی باشگاه و هیئت‌مدیره بوده و صحبت‌های مزبور به دور از توهین، حب و بغض، تحلیل و نتیجه‌گیری و فقط به صورت گزارشی از روند مذاکرات و توقعات طرفین از یکدیگر، جهت اطلاع هواداران و شفاف‌سازی و برابر با وعده داده شده به هواداران فهیم‌مان بیان شده است. این اقدام از اولین روز نقل و انتقالات آغاز شده و از همان روز این مهم به هواداران و مالکان اصلى باشگاه استقلال اعلام شده بود که روند مذاکرات رسمی با بازیکنان به سمع و نظر آنها خواهد رسید.

۳- هیئت‌مدیره باشگاه ضمن توصیه بر رعایت اخلاق و پرهیز از هرگونه توهین و افترا به افرادبار دیگر اعلام آمادگی خویش را جهت تمدید قرارداد و حفظ وریا غفوری و سیدحسین حسینی بدون هیچ‌گونه پیش شرط و در چهارچوب شرایط مالی و اخلاقی باشگاه اعلام می دارد.

۴- بازیکنان در صورت پذیرش عملی شرایط باشگاه، قبل از آغاز مذاکره با گزینه‌های دیگر، با مسئولین مربوطه تماس و درب باشگاه استقلال به روی آنها باز است تا مقدمات تمدید قراردادهای آنها در فضایی دوستانه و در شأن باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال فراهم گردد.

۵-باشگاه استقلال از هواداران فهیم خود انتظار دارد از هرگونه حاشیه‌سازی و فضاسازی برای باشگاه و بازیکنان خودداری کرده تا روند نقل و انتقالات و آماده سازی تیم در شرایطی مطلوب پیش برود و امیدواریم در فضایی کاملا منطقی و دور از احساسات تیمی در خور نام استقلال بزرگ مهیا و آماده لیگ نوزدهم شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.