بختیار رحمانی، هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان که قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده است، جدایی از این باشگاه را دشوار توصیف کرد.

بختیار رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با جدایی‌اش از سپاهان آن هم در شرایطی که چند روز پیش گفته بود دوست دارد در این تیم بماند، گفت: واقعیت این است که دوست داشتم بمانم و به سپاهان کمک کنم، حتی امیر قلعه‌نویی هم تمایل به ماندن من داشت، ولی در نهایت تصمیم بر این شد که جدا شوم و اتفاقاً این جدایی سخت بود. در فوتبال گاهی اوقات ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که برخلاف پیش‌بینی یک بازیکن است، حالا هم شرایط من این‌طور است و باید در تیم دیگری فوتبالم را ادامه دهم.

وی در مورد اینکه آیا نیمکت‌نشینی در سپاهان باعث شد تا از این تیم جدا شود، عنوان کرد: هر بازیکنی باید تابع تصمیم باشگاه و کادر فنی باشد. من پارسال با اینکه خیلی مواقع بازی نکردم، ولی هیچ وقت دوست نداشتم مشکل یا حاشیه‌ای برای تیم ایجاد شود. باید از امیر قلعه‌نویی و از آقای تابش هم تشکر کنم، همچنین هواداران سپاهان که به من محبت داشتند. بازی در سپاهان برای هر فوتبالیستی افتخار است و امیدوارم یک روز به این تیم برگردم. به‌هرحال به گونه‌ای پیش رفت که چنین تصمیمی گرفتم و امیدوارم فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد اینکه قرار است به کدام تیم برود، اظهار داشت: باور کنید هنوز چیزی معلوم نیست و با تیمی مذاکره نکرده‌ام. سعی می‌کنم بهترین انتخاب را داشته باشم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.