فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهر خودرو خراسان گفت: تیمی در شأن مردم خونگرم خراسان بزرگ و دیار امام مهربانی‌ها راهی مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو خراسان، فرهاد حمیداوی با اشاره به شرایط تیمش گفت: تمامی برنامه‌های مدنظر باشگاه به خوبی در حال انجام است و ان‌شالله در روزهای آینده نیز خبرهای خوب دیگری از جذب بازیکنان جدید و تمدید قرار داد با نفرات مورد نظر یحیی گل محمدی را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی با اشاره به عقد قرارداد با سید مهدی رحمتی، ادامه داد: پس از اینکه گل محمدی به عنوان سرمربی تیم، مهدی رحمتی را در لیستش قرار داد، ما جلسات مختلفی را با رحمتی برگزار کردیم. هفته گذشته در نهایت با رحمتی به توافق خوبی رسیدیم، اما او از ما چند روز وقت خواست که در نهایت نیز امروز موفق شدیم قرارداد رسمی با این دروازه‌بان نامدار را به امضا برسانیم.

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو خراسان ادامه داد: در فصل نقل‌وانتقالات به هر شکل شرایط متفاوتی رقم می‌خورد. بیش از نیمی از بازیکنان فصل قبل ما از تیم‌های مختلف با پیشنهادهای بالایی روبه‌رو بودند که البته چند نفر هم از تیم جدا شدند، اما ما شاکله اصلی تیم را حفظ کردیم. تمدید قرارداد با مرادمند، اکبر صادقی و امین قاسمی‌نژاد کار راحتی نبود، اما با عنایت امام رضا (ع) و البته نظر مثبت خود این بازیکنان موفق شدیم قراردادهای این بازیکنان را تمدید کنیم.

وی افزود: یک اتفاق مهم در جذب و تمدید بازیکنان قرادادهای دو، سه و چهار ساله این بازیکنان بود تا ما در فصل آینده دیگر به مشکلی نخوریم و این هم یک کار بزرگ بود تا بتوانیم دغدغه هواداران‌مان را نیز در آینده برطرف کنیم.

حمیداوی ادامه داد: گل محمدی لیست نفرات مورد نظر خودش را به ما داده است و با چند بازیکن جدید هم به توافق رسیدیم که در روزهای آینده آنها را اعلام خواهیم کرد. به هر شکل ما باید تیمی در خور شأن مردم خونگرم خراسان بزرگ راهی مسابقات کنیم.

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو در خصوص شروع تمرینات این تیم گفت: با هماهنگی‌های انجام شده ان‌شالله از روز شنبه استارت تمرینات را با حضور یحیی گل‌محمدی و بازیکنان در مشهد خواهیم زد. ما تا پیش از شروع فصل قرار است یک اردو هم داشته باشیم که در حال بررسی گزینه‌های داخلی و خارجی برای برپایی این اردو خواهیم بود. به هواداران نیز این قول را می‌دهم که تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم و نگرانی بابت موضوعات مختلف نداشته باشند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.