روبرت پیرس، مهاجم سابق باشگاه آرسنال و تیم ملی فوتبال فرانسه به ارزیایی شانس قهرمانی این تیم در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرت پیرس به روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه گفت: ما توانستیم قهرمان جام جهانی ۱۹۹۸ و یورو ۲۰۰۰ شویم اما قهرمان ماندن کار سختی است. امیدوار هستم تیم ملی فوتبال فرانسه پس از قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ در یورو ۲۰۲۰ نیز قهرمان شود که تکرار سناریوی آن سال‌ها خواهد بود. ما دارای تیم بسیار خوب با بازیکنان و مربی عالی هستیم. در فرانسه همه می‌دانند که این تیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در یورو ۲۰۲۰ است اما باید احتیاط کنیم زیرا سدهای زیادی برای رسیدن به قهرمانی پیش‌رو خواهیم داشت. مهم این است که برای قهرمانی تلاش کنیم.

مهاجم سابق باشگاه آرسنال و تیم ملی فوتبال فرانسه درباره فرمت جدید جام ملت‌های اروپا با برگزاری همزمان در ۱۲ کشور اظهار داشت: این یک قرعه‌کشی ویژه خواهد بود و مساله مهم سازماندهی خوب این رقابت‌ها است. فکر می‌کنم یوفا تصمیم گرفته تا جام ملت‌های اروپا در مالکیت همه کشورها باشد و من این ایده را دوست دارم. یورو ۲۰۲۰ فرصتی را برای هواداران فوتبال فراهم می‌کند تا با شهرهای جدیدی همانند سن‌پترزبورگ آشنا شوند. این یک رقابت ویژه برای تمام اروپایی‌ها خواهد بود. به نظرم عالی است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.