رؤسای دو باشگاه شهر جنوا به صورت علنی با یکدیگر وارد جنگ شدند و برای هم خط و نشان کشیدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه‌های همشهری جنوا و سامپدوریا مرزهای رقابت در شهرآورد را درنوردیده‌اند و آن را از دنبال توپ دویدند در مستطیل سبز به درگیری لفظی و توهین و تهدید یکدیگر در رسانه‌ها کشانده‌اند.

این درگیری لفظی زشت زمانی آغاز شد که ادواردو گارونه، مدیر سابق باشگاه سامپدوریا اظهارنظری طعنه‌دار و تحقیرآمیز برای توصیف رقیب همشهری انجام داد و در واکنش به این اتفاق جنوایی هم تهدید به شکایت کردند.

گارونه در گفت‌و‌گو با شبکه پیرموکاناله ایتالیا، زمانی که داشت درباره انتقال مالکیت ناموفق باشگاه سامپدوریا به سرمایه‌گذاران آمریکایی این باشگاه صحبت می‌کرد، طعنه‌ای به باشگاه جنوا زد و گفت: یک باشگاه دیگر در شهر جنوا هست که هیچکسی نمی‌خواهد آن را بخرد چون کلی قرض و بدهی دارد و آن سامپدوریا نیست. ماسیمو فررو (مدیر فعلی سامپدوریا) شاید یک دلقک باشد اما حداقل او اوضاع مالی باشگاه سامپدوریا را متعادل نگه می‌دارد.

انریکه پرتزیوسی، مدیر باشگاه جنوا هم در واکنش به اظهارات گارونه گفت: من از شنیدن اظهارات شرم‌آور گارونه شوکه شده‌ام و از او شکایت می‌کنم. فکر می‌کردم که گارونه آدم حسابی باشد و انتظار شنیدن چنین حرف‌هایی را از او نداشتم. او هیچ چیز از وضعیت باشگاه ما نمی‌داند چون تزار مالی باشگاه جنوا کاملاً در وضعیت خوبی است. او بهتر است قبل از صحبت کردن درباره جنوا دهانش را آب بکشد. امیدوارم که گارونه این شهامت را داشته باشد که رودروی من حرف‌هایش را تکرار کند چون فکر می‌کنم که من و او تعطیلات‌مان را در یک ساحل سپری کنیم و من در آنجا قطعاً به او خواهم گفت که درباره‌اش چه فکری می‌کنم. تا آن زمان اما من از او به خاطر افترا زدن به باشگاه‌مان شکایت می‌کنم. شاید آخرین سقوط آنها که به خاطر باخت به جنوا رخ داد هنوز دارد گارونه را می‌سوازند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.