روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ نسبت به شایعات مطرح شده در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته‌های اخیر شایعات زیادی در خصوص احتمال جدایی روملو لوکاکو از منچستریونایتد مطرح شده است و گفته می‌شود آنتونیو کونته علاقه زیادی دارد تا این هافبک بلژیکی را در اینتر در اختیار داشته باشد. لوکاکو که تابستان ۲۰۱۷ در ازای ۷۵ میلیون پوند از اورتون به منچستریونایتد پیوست، پس از برتری ۳ بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) تیم ملی بلژیک مقابل اسکاتلند در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ نسبت به شایعات مطرح شده واکنش نشان داد.

لوکاکو ۲۶ ساله پس از بازی تیم‌های بلژیک و اسکاتلند اظهار داشت: من با منچستریونایتد قرارداد دارم، اما با باشگاه و فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌هایم صحبت خواهم کرد تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم. حالا می‌خواهم در کنار خانواده‌ام از تعطیلات لذت ببرم. می‌دانم که چه کار خواهم کرد اما نمی‌خواهم الان آن را مطرح کنم. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. آیا انتظار تابستان شلوغی را دارم؟ بله.

لوکاکو که با ۴۶ گل‌زده بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال بلژیک به شمار می‌رود، تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۲ با منچستریونایتد قرارداد دارد. او در فصل اخیر در ۴۵ بازی از رقابت‌های مختلف ۱۵ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.