سرمربی تیم ملی بلژیک پیروزی قاطع شاگردانش مقابل اسکاتلند را بیشتر حاصل کار گروهی خوب شاگردانش می‌داند تا درخشش یک بازیکن خاص.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی بلژیک در شبی که هافبک بازیسازش کوین دی‌بروینه و مهاجمش روملو لوکاکو خوش درخشیدند و گل‌های بازی را میان خودشان تقسیم کردند، موفق شد اسکاتلند را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داده و چهارمین برد خود را در چهارمین بازی‌اش در گروه I مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ کسب کند. بلژیکی‌ها الان با ۱۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و همچنان بخت اول صعود از این گروه محسوب می‌شوند.

روبرت مارتینس، سرمربی شیاطین سرخ پس از بازی به تمجید از روملو لوکاکو پرداخت. مهاجم منچستریونایتد که در این بازی دو گل زد، در ۲۱ بازی اخیرش برای تیم ملی بلژیک ۲۵ گل زده و بهترین گلزن این تیم بوده است، البته او اگر دو موقعیت خوبی که مقابل اسکاتلند داشت را هدر نمی‌داد می‌توانست دو گل دیگر هم به گل‌هایش در این بازی اضافه کند.

مارتینس گفت: من قدر محبت و علاقه‌ای که هواداران به تیم ملی بلژیک و به خصوص روملو نشان می‌دهند را می دانم. او پسری است که در سه فصل اخیر موفقیت‌های زیادی کسب کرده است. او موقعیت‌های فراوانی ایجاد می‌کند و گل‌های زیادی می‌زند. به نظر من او واقعاً بازیکن منظمی است و در اردوی تیم ملی هم واقعاً انگیزه بالایی نشان داد. گاهی اوقات، من از دیدن اینکه روملو از موقعیت‌هایش در زمین بازی استفاده نمی‌کند، ناراحت می‌شوم.

اگرچه روملو لوکاکو دو گل از سه گل بلژیک را زد اما ستاره این تیم کوین دی‌بروین، هافبک منچسترسیتی بود. با این حال مارتینس ترجیح داد که همه بازیکنانش را مورد تمجید قرار دهد. او افزود: فوتبال بازی یک نفره نیست و همه بازیکنان ما هم در این پیروزی سهمین هستند. کوین واقعاً تأثیر بسزایی در بازی ما داشت. او هم فعال بود هم صبور. اما ادن ازار هم بسیار هم بود و مسئولیت‌پذیر. شما نباید کار مهمی که سه مدافع میانی ما انجام دادند را فراموش کنید چون آنها مانع گلزنی اسکاتلند شدند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.