سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا به دشوار بودن کار شاگردانش در مصاف با بوسنی در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ اذعان کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا پس از پیروزی ۲ بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل بوسنی‌و‌هرزگوین در دور چهارم بازی‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ که در آن آتزوری نخست از میهمان خود عقب افتاد و در ادامه گل خورده را پاسخ داد، به شبکه رای‌اسپورت ایتالیا گفت: تمام بازی‌ها سخت هستند به خصوص آنهایی که در پایان فصل برگزار می‌شوند. بوسنی پر از بازیکنانی است که از نظر تکنیکی در سطح بالایی قرار دارند، پس ما می‌دانستیم که آنها حریف خطرناکی هستند. شاید در نیمه اول بازی میان بازیکنان ما بیش از اندازه فاصله وجود داشت اما در نیمه دوم این نقص تا حدودی برطرف شد. برگرداندن نتیجه چنین مسابقه‌ای کار آسانی نیست و ما در ضد حملات دست به ریسک زدیک اما مجبور بودیم که این کار را انجام دهیم.

این چهارمین برد لاجوردی‌پوشان در ۴ بازی‌شان در انتخابی یورو ۲۰۲۰ بود که در آنها ۱۳ گل به ثمر رسانده و تنها یک گل خورده است که در همین بازی به ثبت رسید.

مانچو افزود: ما در آغاز نیمه دوم بر بازی مسلط شدیم و در نهایت به بردی که حق‌مان بود رسیدیم. شاید به دلیل خستگی بازیکنان، ما به اندازه کافی حریف را پرس نکردیم و به همین دلیل هم بود که آنها با ضدحملات‌شان بیش از اندازه دروازه ما را تهدید کردند. ایتالیا همیشه از نظر فوتبالی، کشوری سطح بالا بوده است و گاهی اوقات از سایرین بهتر بازی می‌کند. دو گلی که در این بازی زدیم زیبا بودند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.