در شب حساس رقابت‌های سری A ایتالیا، اینتر و آتالانتا مسافر لیگ قهرمانان شدند و میلان و رم حسرت به دل ماندند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ رقابت‌های سری A ایتالیا با صعود تیم‌های اینتر و آتالانتا به فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و حضور میلان و رم در لیگ اروپا به پایان رسید.

در مهم‌ترین رقابت، اینتر به سختی در خانه ۲ - یک امپولی را برد و مسافر لیگ قهرمانان اروپا شد. پس از اینکه بالده کیتا تازه‌وارد در دقیقه ۵۱ اینتر را پیش انداخت، ایکاردی ضربه پنالتی میزبان را از دست داد و در ادامه، ترائوره در دقیقه ۷۶ بازی را به تساوی کشاند اما شلیک ناینگولان در دقیقه ۸۰، برتری و صعود اینتر به لیگ قهرمانان را رقم زد. با این نتیجه، امپولی ۳۸ امتیازی به عنوان تیم رده هجدهم به سری B سقوط کرد.ضمن اینکه کیتا پس از مردود اعلام شدن گل‌ ثانیه‌های تلف شده اینتر از بازی اخراج شد.

میلان با وجود برتری ۳ - ۲ در خانه اسپال به نتیجه‌ای بهتر از حضور در فصل آینده لیگ اروپا دست نیافت. چالهان‌اوغلو در دقیقه ۱۸ و کسیه در دقیقه ۲۳ میلان را پیش انداختند و پس از اینکه ویکاری در دقیقه ۲۸ و فاراس در دقیقه ۵۳ بازی را به تساوی کشاند، پنالتی چالهان‌اوغلو در دقیقه ۶۶ برتری میلان را رقم زد.

آتالانتا با برتری ۳ - یک خانگی مقابل ساسولوی ۱۰ نفره برای اولین بار در تاریخش به لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. براردی در دقیقه ۱۹ ساسولو را پیش انداخت اما ۳ گل زاپاتا در دقیقه ۳۵، گالوز در دقیقه ۵۳ و پاسالیچ در دقیقه ۶۵ برتری آتالانتا در شب اخراج براردی از ساسولو در دقیقه ۵۰ را رقم زد.

در سایر بازی‌ها، اودینزه ۲ - یک کالیاری را برد، رم ۲ - یک از سد پارما گذشت و به لیگ اروپا راه یافت و فیورنتینا و جنوا به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به این ترتیب،پس از یوونتوس و ناپولی، آتالانتا و اینتر ۶۹ امتیازی راهی لیگ قهرمانان اروپا شدند و میلان و رم همراه لاتزیو (قهرمان جام حذفی) به لیگ اروپا رسیدند. در پایین جدول هم امپولی همراه فروزینونه و کیه‌وو سقوط کردند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.