کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه سپاهان در بازی هوایی و سانتر از جناحین استاد است، گفت: تاکتیک سپاهان می‌تواند مانع از بازی زیبای پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی شود.

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بازی پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: امیدوارم بازی پرسپولیس و سپاهان مثل دیدار برگشت لیگ برتر نباشد. در آن دیدار حوصله هواداران سر رفت و هیچ گونه لذتی از بازی نبردند چون هر دو تیم محتاط بازی کردند و تمایلی به بردن نداشتند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بازی در جام حذفی است و یکی از تیم‌ها باید به پیروزی برسند. همه انتظار داریم بازی با کیفیت و جذابی ببینیم. فکر می‌کنم تاکتیک سپاهان مانع از این شود که پرسپولیس باز هم بتواند بازی زیبایی انجام بدهد. در دیدار برگشت لیگ برتر که این اتفاق افتاد.

وی افزود: سپاهان به فکر استفاده از موقعیت‌های محدود خود خواهد بود. آنها با سانتر از جناحین می‌خواهند گل بزنند و بازیکنان پرسپولیس باید هوشمندانه کار کنند تا موقعیت خطرناک به حریف ندهند. چون سپاهان در استفاده از این سیستم استادانه بازی می‌کند. بازیکنان پرسپولیس نباید هیچ خطایی پشت محوطه جریمه به حریف بدهند.

آشوبی با اظهار اینکه پیش بینی نتیجه این دیدار خیلی سخت است گفت: اگر پرسپولیس به فینال برسد اتفاق خوبی برای فوتبال ایران رخ می‌دهد چون هیچ تیمی تاکنون نتوانسته است در هر دو جام به مقام قهرمانی برسد. این موضوع نشان می‌دهد که پرسپولیس تمرکز لازم را برای هر جام که در آن شرکت می‌کند دارد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۹ )