احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن گفت: کار تمدید قرارداد بازیکنانی را که قراردادشان تمام می‌شود، به بعد از بازی با النصر موکول کرده‌ایم تا تیم با تمرکز کافی در این بازی به میدان برود.

احمد جمشیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره دیدار روز چهارشنبه تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل النصر عربستان در هفته پایانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت: تیم تمریناتش را سپری کرده و قرار است امروز (یکشنبه) آخرین تمرین خود را برگزار و فردا عازم دوحه شود. تیم در شرایط خوبی قرار دارد و قصد داریم در بازی آخر مرحله گروهی نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.

وی درباره اعتراض باشگاه ذوب‌آهن به AFC بابت لغو دیدارش مقابل النصر در کربلا, تصریح کرد: لغو بازی‌مان در کربلا دیر به ما اعلام شد و ما تیم را به عراق اعزام کرده بودیم و عربستانی‌ها نیز زودتر متوجه این موضوع شده بودند. با توجه به این موارد شبهاتی ایجاد شده بود و برای همین با ارسال نامه‌ای به AFC خواستار دریافت خسارت شده بودیم که هنوز AFC پاسخی نداده است. به دلیل اینکه ما برای این سفر هزینه کردیم پیگیر خواهیم بود تا خسارت‌مان را دریافت کنیم.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به تمدید قرارداد‌های بازیکنان این تیم گفت: ما به بازیکنان‌مان که قراردادشان تمام می‌شود, برای فصل بعد نیز احتیاج خواهیم داشت، اما کار تمدید قرارداد این بازیکنان را به بعد از بازی با النصر موکول کرده‌ایم تا تیم با تمرکز کافی برای این مسابقه آماده شود.

جمشیدی افزود: اگر ما بتوانیم نظر بازیکنانی که قراردادشان تمام شده است را جلب و قراردادشان را تمدید کنیم, با توجه به بازگشت سه بازیکن‌مان از تراکتورسازی, دیگر مشکلی نخواهیم داشت. البته اگر باز هم نیاز به جذب بازیکنان جدید باشد با نظر کادر فنی اقدام خواهد شد تا با قدرت بیشتری در ادامه مسابقات آسیایی حضور پیدا کنیم.

وی درباره اینکه آیا برای تمدید قرارداد با رشید مظاهری و ارسلان مطهری اقدامی شده است, تصریح کرد: تاکنون هیچ صحبت رسمی را آغاز نکردیم. ان‌شاءالله بازی با النصر که تمام شود بلافاصله مذاکره با بازیکنان‌مان را آغاز خواهیم کرد.

حدادی‌فر: قهرمان شدن تیم‌های ایرانی در آسیا سخت است/ ذوب‌آهن فصل آینده باید قوی‌تر شودمشخص شدن ۱۶ تیم صعود کننده به یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا/ ذوب‌آهن تنها نماینده ایران

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.