با پایان کار آلگری در یوونتوس، مدیران باشگاه میلان قصد دارند او را به تیم سابقش برگردانند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت توتومرکاتووب ایتالیا در گزارشی مدعی شده است که ایوان گازیدیس، مدیراجرایی باشگاه میلان با ماسیمیلیانو آلگری تماس گرفته تا ببیند که آیا می‌توانند او را به سن‌سیرو برگرداند یا خیر. داستان ۵ ساله حضور آلگری در یوونتوس، امروز (یکشنبه) با بازی خارج از خانه این تیم مقابل سامپدوریا به پایان می‌رسد و او از خانه بانوی پیر خواهد رفت. او تابستان سال ۲۰۱۴ پس از پایان قراردادش با میلان، این تیم را به مقصد یوونتوس ترک کرد و با این تیم ۵ اسکودتوی متوالی و دو نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان کسب کرد.

آلگری در یکی از مصاحبه‌های اخیرش گفته بود اگرچه تمایل دارد یک سال استراحت کند اما اگر پیشنهاد کاری خوبی به او ارائه شود، از استراحت صرفنظر می‌کند. اکنون میلان در تلاش است که او را متقاعد کند به کادر فنی این تیم برگردد. آلگری سال ۲۰۱۰ به میلان پیوست و در اولین فصل حضورش در آن تیم (فصل ۱۱-۲۰۱۰) قهرمان سری A شد و فصل بعد از آن هم تا آستانه کسب دومین قهرمانی متوالی با این تیم پیش رفت اما مغلوب یوونتوس تحت هدایت آنتونیو کونته شد.

به این ترتیب نام میلان هم به فهرست باشگاه‌هایی مانند تاتنهام، پاری‌سن‌ژرمن و بایرن مونیخ که پیش از این به عنوان مشتریان آلگری معرفی شده بودند اضافه شد. از رم هم به عنوان دیگر مقصد احتمالی آلگری یاد می‌شود.

گفته می‌شود که باشگاه میلان حتی در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، باز هم سرمربی‌اش جنارو گتوسو را اخراج و علاو بر آنها با لئوناردو به عنوان مدیر ورزشی و دستیار او پائولو مالدینی هم قطع همکاری می کند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.