قهرمان لیگ یک فرانسه سرمربی آلمانی‌اش را در این سمت ابقا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از تمدید قرارداد توماس توخل سرمربی این تیم تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ خبر داد و به این ترتیب سرمربی آلمانی سابق دورتموند برای دو فصل دیگر در پایتخت فرانسه به کارش ادامه خواهد داد.

با وجود ناکامی‌های توخل در این فصل برای کسب دو جام داخلی شامل جام حذفی و جام اتحادیه و حذف غیرمنتظره از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، قهرمانی PSG‌ در لوشامپیونه کافی بوده تا مدیران باشگاه قرارداد سرمربی آلمانی‌شان را برای یک سال دیگر تمدید کنند.

توخل ۴۵ ساله تا پایان فصل آینده قرارداد داشت و در حالی که به خاطر ناکامی‌هایش در این فصل شایعه برکناری او و ورود ژوزه مورینیو به پارک دو پرنس شنیده می‌شد، باشگاه نه تنها تصمیم گرفت که او را ابقا کند بلکه یک سال دیگر به مدت قراردادش افزود.

توخل پس از تمدید قراردادش به سایت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن گفت: بسیار خوشحالم که قراردادم را تمدید و خودم را به پاری‌سن‌ژرمن متعهد می‌کنم. مایلم از رئیس و تمام اعضای باشگاه به خاطر اعتمادشان به من و دستیارانم تشکر کنم. این اتفاق تنها انگیزه‌های مرا برای رساندن به اوج به وسیله کار و تلاش فراوان بیشتر می‌کند. از حمایت هواداران‌مان هم بسیار تحت تأثیر قرار گرفته‌ام و مطمئنم که بهترین روزهای باشگاه‌‌مان را پیش رو داریم.

پاری‌سن‌ژرمن فصل گذشته اونای امری را صرفاً به خاطر ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا و با وجود بردن تمام جام‌های داخلی از کار برکنار کرد اما گویا سیاست باشگاه در مورد توخل تغییر کرده و مالکان قطری تصمیم گرفته‌اند به او فرصت بدهند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.