رقم پیشنهادی رئال مادرید و رقم درخواستی چلسی برای انتقال ادن اِزار به سانتیاگو برنابئو اختلاف زیادی با یکدیگر دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادن اِزار یکی از اصلی‌ترین بازیکنانی است که باشگاه رئال مادرید به دنبال به خدمت گرفتن او در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی است، اما در حالی که گفته می‌شود طرفین برای این انتقال به توافق با یکدیگر رسیده‌اند، اکنون خبر می‌رسد که رقم پیشنهادی باشگاه رئال مادرید و رقم درخواستی باشگاه چلسی برای انتقال ادن اِزار به سانتیاگو برنابئو اختلاف زیادی با یکدیگر دارد.

نشریه انگلیسی «میرر» گزارش داد باشگاه چلسی برای انتقال هافبک بلژیکی‌اش به سانتیاگو برنابئو رقمی معادل ۱۱۲ میلیون پوند - ۱۲۷ میلیون یورو - می‌خواهد، این در حالی است که پیشنهاد فعلی رئال مادرید ۸۶ میلیون پوند - ۹۷.۵ میلیون یورو - است.

چراغ سبز امباپه به رئال مادریداِزار که تنها یک فصل دیگر با باشگاه چلسی قرارداد دارد، می‌خواهد که در هفته‌ای که بازی فینال لیگ اروپا برگزار می‌شود، انتقالش به رئال مادرید قطعی شود، اما اختلاف‌نظر دو باشگاه بر سر رقم انتقال این هافبک ۲۸ ساله به برنابئو ۲۶ میلیون پوند است که رقم قابل‌توجهی به شمار می‌رود.

ادن اِزار در فصل اخیر لیگ برتر انگلیس در ۳۷ بازی به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن ۱۶ گل، ۱۵ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.