هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در جمع هشت بازیکن برتر هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی بازیکنان برتر هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد که در میان این بازیکنان نام مهدی ترابی هافبک پرسپولیس هم به چشم می خورد. پرسپولیس در هفته پایانی مرحله گروهی آسیا در تهران به مصاف السد قطر رفت و با گل های مهدی ترابی و علی علیپور به برتری ۲ بر صفر رسید.

عنوان بازیکن هفته به یاسوتو واکیزاکا بازیکن تیم کاوازاکی ژاپن رسید که عملکرد چشمگیری در پیروزی تیمش مقابل تیم سیدنی استرالیا داشت.

اسکار از شانگهای چین (۹.۲ امتیاز)، گومیس از الهلال عربستان (۸.۹ امتیاز)، آئو تاناکا از کاوازاکی ژاپن (۸.۸ امتیاز)، ارسلان آمانوئف از لوکوموتیو ازبکستان (۸.۶ امتیاز) مهدی ترابی از پرسپولیس ایران (۸.۶ امتیاز) مهند عبدالرحیم از الزورا عراق و یوسوکه میناگوآ از هیروشما ژاپن (هر کدام با ۸.۵ امتیاز) به عنوان دیگر نفرات برتر هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا معرفی شدند.

این در شرایطی است که هنوز هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا به پایان نرسیده است و دیدار تیم های ذوب آهن ایران با النصر عربستان که به خاطر مسائل امنیتی لغو شده بود، هفته پیش رو برگزار می شود.

مهدی ترابی امروز همچنین با رای مخاطبان سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا موفق شد با ۹۰ درصد آرا، عنوان بهترین گل هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا را به خود اختصاص بدهد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.