مدافع میانی سابق تیم فوتبال یوونتوس نام بازیکن بعدی که به این تیم خواهد پیوست را فاش کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندره‌آ بارتزالی مدافع میانی بانوی پیر که در پایان این فصل کفش‌هایش را آویزان می‌کند، اعلام کرد که راه‌راه‌پوشان تورین کریستین رومرو، مدافع میانی آرژانتینی تیم فوتبال جنوا را به خدمت گرفته‌اند.

از مدت‌ها پیش اخباری مبنی بر تمایل یوونتوس به خرید مدافع میانی جنوا شنیده می‌شد و اکنون کاپیتان دوم یووه این موضوع را تأیید کرده است. بارتزالی در گفت‌و‌گو با نشریه گاتزتا دلواسپورت، در پاسخ به این سؤال که با بازنشستگی او چه بازیکنانی جانشینان وی در تیم ملی ایتالیا خواهند شد، اظهار داشت: من امیدوارم که روگانی و رومانیولی بتوانند ستون‌های دفاعی مهمی برای تیم ملی باشند. به نظر آنها پتانسیل بالایی دارند که این برای یک بازیکن در پست مدافع حیاتی است. یک مدافع باید بتواند نقطه ثقل تیمش باشد.

وی افزود: آنها جوان هستند و کم‌کم پیشرفت می‌کنند. مهم این است که بااستعداد هستند. رمرو هم پتانسیل بالایی دارد. او به یک گروه از بازیکنان ملحق می‌شود و می‌تواند از آنها چیزهای زیادی بیاموزد. هم بونوچی و هم کیه‌لینی مدافعان فوق‌العاده‌ای هستند. اگر باهوش باشید و از آنها یاد بگیرید، قطعاً پیشرفت می‌کنید. به علاوه زمانی که شما به یوونتوس ملحق می‌شوید، علاوه بر اینکه بازیکن خوبی هستید، باید شخصیت‌تان را هم نشان دهید. این موضوع بسیار مهم است.

بارتزالی ۳۸ ساله در ادامه در پاسخ به این سؤال که بهترین مدافع میانی غیرایتالیایی حال حاضر اروپا چه کسی است، اظهار داشت: دلیخت از آژاکس. او جوان و سرسخت است، اما الگوی واقعی از یک مدافع خارجی به نظر من سرخیو راموس است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.