پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه شاگردان برانکو شرایطز خوبی برای دیدار نیمه نهایی برابر سپاهان دارند، گفت: این تیم در جام حذفی هم می تواند به قهرمانی‌های خود اضافه کند.

مرتضی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره بازی پیش روی پرسپولیس مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: به نظرم این بازی حساسیت خیلی بالایی خواهد داشت. دیدار دو تیم در لیگ برتر حواشی به همراه داشت و حالا هواداران پرسپولیس و سپاهان می‌خواهند تا در این بازی برنده شوند تا موفقیت خودشان را به رخ بکشند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیبس افزود: شرایط پرسپولیس با توجه به بردی که در لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر کسب کرد خوب است. روحیه تیمی در این بازی بسیار مهم است تا بازیکنان بتوانند به دور از استرس بازی خودشان را انجام دهند.

وی درباره جنجال‌های احتمالی این بازی اظهار داشت: تجربه بازیکنان پرسپولیس برای بازی‌های بزرگ می‌تواند تمرکز آنها را در زمین مسابقه حفظ کند. به نظرم پرسپولیس در این بازی هم موفق خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر نکته مهمی در حفظ ثبات تیمی پرسپولیس داشت. این تیم در لیگ قهرمانان آسیا با بی دقتی مهاجمان خود نتوانست صعود کند. عملکرد ماریو بودیمیر خوب نبود تا پرسپولیس با اشتباهات داوری هم روبرو شود و شانس صعودش را از دست بدهد. حالا این تیم می‌تواند با قهرمانی در جام حذفی به موفقیت‌های پایان ناپذیر خودش ادامه دهد تا هواداران بار دیگر به داشتن چنین تیمی افتخار کنند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )