طبق برنامه کمیته فوتسال قرار است تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با تیم بزرگسالان دیداری تدارکاتی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال درباره شرایط تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران گفت: باتوجه به نتایج خوبی که تیم زیر ۲۰ سال در مسابقات مقدماتی آسیایی در ازبکستان گرفت، اردوهای مستمر این تیم آغاز شد. دو بازی دوستانه برابر روسیه و همچنین یک سفر بسیار خوب به چین تایپه در برنامه‌های این تیم به اجرا گذاشته شد. در چین تایپه سه بازی تدارکاتی برای ملی پوشان جوان برگزار شد. در واقع پس از این روند، عیار و شاکله اصلی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال مشخص شد.

وی ادامه داد: همچنین با تصمیم گیری بسیار خوب کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی محمد هاشم زاده هم به تیم اضافه شد که به نظرم توان کادرفنی با حضور وی دو چندان شد. هاشم زاده در کنار تیم ملی بزرگسالان مهره ارزشمندی است و همگی اعتقاد داریم که وی کمک زیادی به تیم زیر ۲۰ سال خواهد کرد.

رئیس کمیته فوتسال افزود: پس از بررسی انجام شده، برنامه‌ریزی را بر این اساس انجام دادیم که تا پیش از اعزام تیم به تبریز، بازیکنان هر هفته از شنبه تا چهارشنبه در اردو و به طور کامل در اختیار مربیان تیم ملی باشند. ضمن اینکه در هر اردو یک بازی درون اردویی برگزار شود. همچنین روز گذشته با ناظم الشریعه (سرمربی تیم ملی فوتسال) صحبت کردم و باتوجه به دید حرفه ای و همکاری شایسته وی قرار شد تا ۱۹ خرداد یک بازی دوستانه بین تیم‌های ملی زیر ۲۰ سال و بزرگسالان برگزار شود.

پرهیزکار در خصوص مراسم بدرقه تیم زیر ۲۰ سال تصریح کرد: در تاریخ ۲۰ خرداد مراسم بدرقه تیم زیر ۲۰ سال برگزار می‌شود. با مساعدت سازمان تیم‌های ملی و کمیته فرهنگی، اعضای تیم در ۲۱ خرداد به مشهد مقدس اعزام می‌شوند که این سفر زیارتی شامل یک جلسه تمرینی هم خواهد بود. ضمن اینکه تیم از مشهد به طور مستقیم عازم تبریز خواهد شد.

رئیس کمیته فوتسال با اشاره به امتیاز میزبانی مسابقات گفت: میزبان مسابقات قهرمانی آسیا هستیم که یک نقطه قوت است. ضمن اینکه سعی کردیم تمام شرایط مورد نظر کادرفنی را مهیا کنیم. شاهد همدلی بسیار خوبی برای موفقیت این تیم هستیم و شاهد این هستیم که تمام مسئولان فدراسیون و اعضای کمیته فنی و توسعه در تمام تمرینات و بازی‌های دوستانه در کنار کادرفنی و بازیکنان این تیم حاضر می‌شوند، چراکه موفقیت این تیم برای همه ما مهم است. بر اساس صحبتی که با کادرفنی داشتم مشکلات کوچک عمدتاً فردی در تیم وجود دارد که کادرفنی در کنار حمایت همه جانبه ما، در صدد رفع مشکلات تا پیش از حضور در مسابقات است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.