سرمربی تیم ملی فرانسه بر تمایل خود برای ادامه کارش در این تیم تأکید کرد و شایعاتی که درباره آینده‌اش شکل گرفته را کم‌اهمیت دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه اسامی بازیکنان مورد نظرش را برای شرکت در دور اول بازی‌های مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ اعلام کرد. دشان در حال حاضر مشغول تمرین دادن بازیکنانش برای یک بازی دوستانه مقابل بولیوی است تا آنها را برای دو بازی مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ به ترتیب مقابل تیم‌های ترکیه و آندورا آماده کند.

سرمربی قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ از آلفونسه آرئولا، بنیامین لاکومته، هوگو یوریس، مایک مانیان (دروازه‌بان‌ها)، دینیه، دوبیو، مندی، پاوار، اومتیتی، واران، زوما (مدافعان)، کانته، متویدی، اندومبله، پوگبا، سیسوکو (هافبک‌ها) و بن‌یدر، کومان، ژیرو، گریزمان، لمار، امباپه و تاوین (مهاجمان) دعوت به عمل آورده است.

در همین حال دشان در نشست خبری که برای اعلام لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فرانسه برگزار شد، به ابهامات خبرنگاران درباره آینده‌اش و شایعات اخیر مبنی بر قرار گرفتن نام وی در فهرست گزینه‌های مربیگری تیم فوتبال یوونتوس پاسخ داد.

هافبک سابق یوونتوس که در فصل ۰۷-۲۰۰۶ سرمربی این تیم بود و آن را از سری B به سری A برگرداند (پس از سقوط یووه به دلیل ماجرا کالچوپولی)، پس از آنکه اعلام شد ماسیمیلیانو آلگری در پایان فصل بیانکونری را ترک می‌کند، به گزینه جانشینی وی تبدیل شده ، مسئولیتی که خودش نسبت به پذیرش آن بی‌میل است.

سرمربی تیم ملی فرانسه گفت: وضعیت کاملاً مشخص است. تمام انرژی و تمرکز من روی رساندن تیم ملی فرانسه به یورو ۲۰۲۰ است. همیشه دیدن نام‌تان در کنار نام باشگاه‌های بزرگی مانند یوونتوس مایه افتخار است اما آینده من در فرانسه است. هیچ درِ بازی هم وجود ندارد (کنایه احتمال بازگشت به خانه تیم سابقش).

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.