چند منبع خبری موثق از آغاز مذاکرات بانوی پیر برای خرید هافبک صرب لاتزیو خبر داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه اسکای اسپوت ایتالیا و نیز سایت گل متفقاً تأیید کرده‌اند که باشگاه یوونتوس برای خرید سرگئی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صرب تیم فوتبال لاتزیو وارد مذاکره شده است.

طبق ادعای آلفردو پدولا، خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، یوونتوس به شیوه‌ای بسیار جدی و قاطع برای جذب میلینکوویچ ساویچ اقدام کرده و قصد دارد، بازیکنی که تابستان سال گذشته هم در جذب وی ناکام ماند را امسال به هر طریقی به تورین ببرد.

این شبکه در ادامه حتی مدعی شده است که دو باشگاه یوونتوس و میلینکوویچ ساویچ به توافق‌هایی هم دست یافته‌اند اگرچه این به منزله قطعی بودن انتقال بازیکن قهرمان کوپا ایتالیا به تیم قهرمان سری A‌ نیست.

حالا بیانکونری با مانع اصلی یعنی کلودیو لوتیتو رئیس باشگاه لاتزیو مواجه است، کسی که سال گذشته تأکید کرد با رقمی زیر ۱۰۰ میلیون یورو حاضر به مذاکره برای فروش هافبک تیمش نمی‌شود.

اسکای اسپورت اما اعلام کرده که بانوی پیر امسال می‌تواند با رقمی در حدود ۹۰ میلیون یورو هم لوتیتو را راضی کند.

نشریه گل هم این خبر را تأیید کرده و نوشته که جذب بازیکن ۲۴ ساله لاتزیو یکی از اهداف یوونتوس برای تحول در خط میانی این تیم است.

دلیلی که می‌تواند یوونتوس را به کاهش قیمت میلینکوویچ ساویچ امیدوار کند، شروع نه چندان مطلوب او در این فصل بود که البته در هفته‌های اخیر آن را جبران و به تیمش برای قهرمانی در جام حذفی ایتالیا کمک کرده است. او این هفته به عنوان بهترین هافبک فصل جاری سری A معرفی شد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.