باشگاه پرسپولیس با توجه به نامه‌نگاری صورت گرفته با ناظر مسابقه و اخذ مجوز از کنفدراسیون فوتبال آسیا، در بازی امشب برابر السد از ستاره کاتالانیایی فوتبال دنیا تقدیر می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان قصد دارد در بازی امشب این تیم با السد قطر از ستاره فوتبال دنیا که آخرین بازی اش را انجام خواهد داد تقدیر و تجلیل به عمل آورند.

بر همین اساس در نامه‌ای رسمی، این خواسته خود را از طریق ناظر این مسابقه به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام و موافقت را دریافت کرد. نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در این دیدار، انجام این برنامه را بلامانع اعلام کرده است.

ستاره درخشان یکی از طلایی‌ترین و افسانه‌ای‌ترین بازیکنان بارسلونا، امشب برای چندمین بار حضور در ورزشگاه آزادی را تجربه می‌کند، اما در حال و هوایی متفاوت، ژاوی در سال‌های گذشته امید بسیاری داشت تا در آسیا هم قهرمانی قاره‌ای را تجربه کند اما در مسیر این تجربه با مانع سختی چون پرسپولیس روبرو شد. البته پرسپولیس، این بار قصد دارد برای او خاطره‌ای خوب رقم بزند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱ امشب در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر می‌رود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )