نشریه اسپورت کاتالونیا گزارشی از سفر اسطوره بارسلونا به تهران برای انجام آخرین دوران بازیگری‌اش نوشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال السد قطر امشب (دوشنبه) در آخرین هفته لیگ قهرمانان اروپا میهمان پرسپولیس است که این آخرین بازی ژاوی هرناندس کاپیتان و ستاره اسپانیایی نماینده قطر است. به همین مناسبت نشریه اسپورت کاتالونیا یکی از خبرنگاران خود را به تهران فرستاده تا از حواشی آخرین بازی اسطوره بارسلونا از جمله صف کشیدن دوستداران ستاره سابق تیم ملی اسپانیا برای امضا گرفتن از او گزارشی تهیه کند.

او در این گزارش می‌نویسد: بعد از ۱۰۲۴ بازی رسمی و ۲۰ فصل حضور مستمر در فوتبال به عنوان بازیکنی حرفه‌ای، ژاوی هرناندس دوشنبه در دیدار السد و پرسپولیس که در شهر تهران برگزار می‌شود، کفش‌هایش را آویزان خواهد کرد، دیداری از آخرین هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا. السد در جایگاه نخست گروه خود قرار دارد و ژاوی می‌خواهد در این بازی بسیار خاص هم حضور داشته باشد چون در سکوهای ورزشگاه آزادی ۸۷ هزار تماشاگر حضور خواهند داشت که معمولاً جو بسیار خاصی برای آن می‌سازند. ژاوی که قبلاً هم در این ورزشگاه بازی کرده و با حال و هوای آن آشنا است، ساعاتی قبل از بازی به خبرنگار تنها رسانه اسپانیایی که برای پوشش بازی خداحافظی او در تهران نماینده دارد، درباره جو استادیوم آزادی گفت:«خودت خواهی دید چگونه است. حیرت زده می‌شوی.»

در ادامه گزارش خبرنگار اسپورت می‌خوانید: ژاوی در این بازی به دوران بازیگری‌اش پایان می‌دهد و خداحافظی می‌کند و از این به بعد او به تعطیلات خواهد رفت تا آماده مربیگری در باشگاهی شود که اکنون در آن بازی می‌‌کند. در واقع ژاوی قرار است نیمه اول در زمین بازی حضور داشته باشد و در نیمه دوم به عنوان به عنوان مربی ایفای نقش کند و این اولین آزمون او به عنوان مربی خواهد بود، مأموریتی که خیلی‌ها آن را سرآغاز یک دوره درخشان برای این بازیکن اسپانیایی می‌دانند.

السد، قهرمان یک دوره لیگ قهرمانان آسیا، در شرایطی به مصاف پرسپولیس می‌رود که بازیکنانش به خاطر قرار داشتن در ماه رمضان با روزه به استقبال بازی می‌روند. روز قبل از بازی تنها سه بازیکن این تیم وعده ناهار را صرف کردند. ژاوی جمعه هفته گذشته به خاطر شکست ۴ بر یک السد مقابل لخویا در امیر کاپ (جام حذفی قطر) از کسب سی‌و‌پنجمین جام دوران بازیگری‌اش باز ماند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.