طبق گزارش نشریه ورزشی معروف ایتالیا، سرمربی آبی‌پوشان شهر لندن به زودی برکنار می‌شود و دوران مربیگری خود را در کشورش ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشته است شمارش معکوس برای اخراج مائوریتزیو ساری از چلسی آغاز شده و این مرد ایتالیایی با وجود کسب مقام سوم لیگ برتر انگلیس و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و رساندن تیمش به فینال لیگ اروپا در اولین فصل مربیگری‌اش در انگلیس، در شرف اخراج از استمفوردبریج است.

طبق ادعای این نشریه رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی در نظر دارد ساری را برکنار کند و دلیل اصلی او هم رابطه نه چندان خوب این سرمربی سابق ناپولی با هواداران باشگاه است و حتی اگر او موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ اروپا شود هم اخراج خواهد شد.

ساری در اولین فصل حضورش در چلسی توانسته این تیم را به دو فینال برساند و آن را به لیگ قهرمانان برگرداند، اما فلسفه فوتبالی‌اش سبب ایجاد دو دستگی در میان هواداران شده است.

فوتبال جهان|مائوریتزیو ساری: نمی‌دانم ازار در چلسی می‌ماند یا نه/ فینال لیگ اروپا می‌تواند فصل ما را فوق‌العاده کند

به نوشته گاتزتا، تیم‌های رم و میلان محتمل‌ترین مقاصد برای ساری ۶۰ ساله خواهند بود اگرچه اقدام روسونری برای جذب سرمربی جدید به این بستگی دارد که بتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. این نشریه از یوونتوس هم به عنوان گزینه‌ای هرچند غیرمحتمل برای یوونتوس نام برده، یوونتوسی که آینده سرمربی‌اش ماسیمیلیانو آلگری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.