محس نصر، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت دیدار فردای این تیم مقابل استقلال را آخرین امید سرخپوشان رشتی برای بقا در لیگ برتر دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن نصر در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود رشت مقابل استقلال در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: آخرین سنگر ما فردا خواهد بود تا در لیگ برتر بمانیم. فردا آخرین امید سپیدرود است. گروه جدیدی که به سپیدرود آمده است، تلاش زیادی کرد تا تیم را نگه دارد.

دست‌نشان: تلاش می‌کنیم با شکست استقلال زنده بمانیم

وی یادآور شد: از زمانی که به باشگاه سپیدرود آمدیم ۱۰ بازی فرصت داشتیم وضعیت به‌هم ریخته این تیم را درست کنیم. همان‌طور که می‌دانید سپیدرود سال پرتلاطمی را سپری کرد و کار ما سخت بود تا اوضاع تیم را درست کنیم. البته خدا کمک کرد و دیگر رقیبی که برای سقوط نکردن تلاش می‌کند نتایج خوبی نگرفت تا ما هنوز برای ماندن در لیگ برتر امیدوار باشیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در خاتمه تصریح کرد: امیدوارم با دست پر فردا از میدان خارج شویم تا بتوانیم تنها سهمیه استان گیلان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

به گزارش تسنیم، خبرنگاران حاضر در سازمان لیگ به دلیل تأخیر ۲۰ دقیقه‌ای مربی سپیدرود برای شرکت در نشست خبری و همچنین عدم حضور سرمربی این تیم از مطرح کردن سؤالات خود خودداری کردند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.